سايت فيفا اعلام كرد : نظري و شمسايي در جمع 10 بازيكن برتر فوتسال دنيا

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

سايت فيفا اعلام كرد : نظري و شمسايي در جمع 10 بازيكن برتر فوتسال دنيا

پست توسط zadora »

سايت فيفا اعلام كرد:

نظري و شمسايي در جمع 10 بازيكن برتر فوتسال دنيا

خبرگزاري فارس: دروازه بان و بازيكن تيم ملي فوتسال ايران در جمع 10 بازيكن برتر دنيا قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه يك روز تا پايان رقابت هاي جام جهاني 2008 برزيل باقي مانده است، فيفا نام 10 بازيكن را به عنوان نامزدهاي كسب عنوان بهترين هاي اين دوره از مسابقات معرفي كرد.
فالكائو از برزيل، گرانا از ايتاليا، كيكه از اسپانيا، لنيسيو از برزيل، مصطفي نظري دروازه بان تيم ايران، پولا از روسيه، شوماخر از برزيل، وحيد شمسايي از ايران،‌ ولاديسلاو شياختموف از روسيه و تياگو گلر تيم برزيل در اين فهرست قرار دارند.
گروه مطالعات فني فدراسيون جهاني فوتبال اين فهرست را تهيه كرده است.
جين پاول بريجر از سوئيس، ويكتور هرمانتس از هلند، ويسنته ولوئيس از آرژانتين، خاوير لوسانو از اسپانيا و ادوارد والدز از برزيل اين گروه را تشكيل مي دهند.
سه بازيكن برتر دنيا در پايان مسابقات، توپ طلايي،‌ توپ نقره اي و توپ برنزي آديداس را دريافت خواهند كرد و به سايرين نيز جوايزي اهدا خواهد شد.

تصویر 
 تصویر 

اين سايت همچنين گزارش داد قطعا بهترين گلر مسابقات از بين نظري از ايران و تياگو از برزيل انتخاب خواهد شد.
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار
تماس:

پست توسط Ahmadreza_b »

به نظر من وحید تازه داره به حقش میرسه و از مدتها پیش باید به چنین جایگاهی میرسید.

نظری هم واقعاً بسیار سرنوشت ساز ظاهر شد. انشاا... هر دو به حقشون برسند.
سايت تخصصي دانلود نرم افزار موبايل1

[External Link Removed for Guests]

انجمن تخصصی موبایل1

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”