اعتراض بحق طرفداران نگونبخت پرسپولیس

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

اعتراض بحق طرفداران نگونبخت پرسپولیس

پست توسط samanrossonero »

هواداران تيم فوتبال پرسپوليس تهران پس از شكست اين تيم مقابل فولاد در ورزشگاه تختي اهواز به عملكرد مديريت و كادر فني اعتراض كردند.

تيم فوتبال پرسپوليس تهران در ديدار معوقعه از هفته پنجم ليگ برتر برابر تيم فولاد خوزستان با نتيجه 3 بر 2 شكست خورد تا دومين شكست پياپي را تجربه كند زيرا سرخ پوشان هفته گذشته نيز برابر تيم ابومسلم ناكامي را تجربه كرده بودند.
در پايان مسابقه هواداران پرسپوليس كه به شدت از نتيجه پاياني خشمگين بودند عليه كادر فني اين تيم شعار داده و خواستار اتمام ناكامي ها شدند.
آنها به مديريت باشگاه نيز اعتراض كردند و با ناراحتي از ورزشگاه بيرون رفتند.
*قبل از شروع مسابقه يك هوادار بيش از صد بليت در دست داشت و آنها را با قيمتي پائين تر از قيمت اصلي به تماشاگران مي فروخت. هيچ برخوردي با وي صورت نگرفت.
*در دقيقه 84 مسابقه هنگامي كه علي كريمي مي خواست يك ضربه كرنر را براي پرسپوليس بزند از سوي هواداران فولاد خوزستان با بطري هاي آب و اشيا مورد حمله قرار گرفت و به همين دليل احمد صالحي، داور مسابقه بازي را متوقف كرد. اين اتفاق با دخالت مستقيم سرپرست تيم فولاد خوزستان به پايان رسيد.
*هواداران فولاد خوزستان پس از اين پيروزي و هنگام ترك ورزشگاه تختي اهواز با به راه انداختن كارناوال شادي در داخل و بيرون ورزشگاه خوشحالي خود را نشان دادند.


منبع:فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”