جلالي: پرسپوليس قهرمان ليگ برتر مي‌شود...!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

جلالي: پرسپوليس قهرمان ليگ برتر مي‌شود...!!!

پست توسط samanrossonero »

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: ‌بدون شك تيم پرسپوليس بار ديگر قهرمان ليگ برتر خواهد شد.

مجيد جلالي پس از پيروزي سه بر دو فولاد خوزستان مقابل پرسپوليس گفت: بارها گفته بودم كه شرايط تيم ما در ادامه مسابقات ليگ برتر بهتر خواهد شد و امروز ما با خودباوري كامل برابر اين تيم قدرتمند به پيروزي رسيديم و چهره واقعي خود را نشان داديم.
وي افزود:‌ بازيكنانم در اين مسابقه حساس همه برنامه هايم را در ميدان پياده كردند و به همين دليل نتيجه دلخواه را كسب كرديم.
جلالي گفت: خود را براي رويارويي با تيم اصلي پرسپوليس آماده كرديم؛ اما ذخيره‌هاي اين تيم نسبت به بازيكنان ثابت انگيزه بيشتري داشتند.
سرمربي فولاد درباره سنگ‌ پراني تعدادي از هواداران در دقايق پاياني مسابقه به سوي اعضاي پرسپوليس تاكيد كرد: بدون شك كساني كه آن رفتار را انجام دادند هوادار فولاد نبودند زيرا دليلي نداشت كه در حالي كه با نتيجه 3 بر يك از حريف پيش بوديم چنين عملي را انجام دهند. مطمئنم آنها ضد فولاد بودند و مي‌خواستند پيروزي ما را زير سئوال ببرند.
جلالي گفت: معتقدم كه پرسپوليس تيم بزرگي است و در پايان ليگ نيز بدون شك قهرمان مسابقات خواهد شد. بازيكنان اين تيم با وجود اين شكست عملكرد بدي نداشتند و اين بازيكنان فولاد بودند كه خيلي بهتر از حريف بازي كرده و به پيروزي رسيدند.


منبع:فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”