قطبی:22 سال است اخراج نشده ام و هراسی از آن ندارم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

قطبی:22 سال است اخراج نشده ام و هراسی از آن ندارم

پست توسط samanrossonero »

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در طول 22 سال حضور در سطح اول فوتبال هرگز اخراج نشده‌ام و هراسي نيز از آن ندارم.

افشين قطبي در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: در طول 22 سال حضور در سطح اول فوتبال در نقاط مختلف جهان به هيچ عنوان اخراج نشدم؛ ولي اگر تصميمي در اين خصوص درباره من گرفته شود، هيچ هراسي از آن ندارم و تا آخر عمر عاشق پرسپوليس مي‌مانم.
وي ادامه داد: درد دل من اين است كه با توجه به اينكه مسئولان باشگاه و ميليون‌ها هوادار زحمت زيادي براي موفقيت اين تيم مي‌كشند چرا نتيجه نمي‌گيريم و متحمل شكست هايي مي شويم كه بعضي اوقات غير قابل تصور است. سخت گل مي‌زنيم اما به راحتي گل دريافت مي كنيم.
وي در خصوص انتقاد برخي كارشناسان از خط و تاكتيك دفاعي گفت: در اين ناحيه دچار مشكل هستيم و كاملا به اين موضوع واقفم. همانطور كه حمله مي‌كنيم بايد ياد بگيريم به خوبي هم دفاع كنيم. شك ندارم كه به زودي اين مشكل برطرف مي شود.
سرمربي پرسپوليس با تقدير از هواداران تاكيد كرد: اگر آنها نبودند پرسپوليس و تلاش‌هاي مسئولان و من معنايي نداشت. به خاطر آنها دست به هر كاري مي‌زنيم، مانند سال گذشته كه پس از 6 سال با زحمات زياد اين تيم را قهرمان كرديم.
وي افزود: از هواداران مي خواهم صبر، تحمل و دل شير داشته باشند و در اين شرايط ما را تنها نگذارند. يك تيم بين‌المللي هستيم و براي سه جام حساس برنامه‌ريزي كرديم. اين ناكامي ها به نظر من مي‌تواند با يك پيروزي از اذهان پاك شود.
قطبي در پايان تصريح كرد: مي خواهيم روزهاي خوش گذشته را زنده كنيم. ناراحتي هايي وجود دارد كه بهتر است در خانواده حل شود و به همين دليل امروز با مسئولان باشگاه ديدار مي كنيم.

منبع:فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”