لیگ برتر انگلیس مقر صهیونیستها...!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

لیگ برتر انگلیس مقر صهیونیستها...!!

پست توسط samanrossonero »

باشگاههای انگلیسی بخصوص چلسی مقر اسرائیلی ها هست....
آبراموویچ و بن هایم و بن سحر و آورام گرانت نمونه های علنی هستند...
زهاوی یک اسرائیلی صهیونیست و با نفوذ است که لیگ برتر روی انگشت وی میچرخد..
بزرگترین انتقال در جزیره در سال 2003 مربوط به ( رومن آبراموویچ) روسی است که با استفاده از رابطه زهاوی با وی توانست مالک باشگاه چلسی شود .آبراموویچ در جایی ( مجله وورلد ساکر ) عنوان کرده بود که دو ملیت دارد! و به دو ملیت عشق می ورزد ، اول به روسیه دوم به اسرائیل . به خاطر همین مسأ له است که وی هر ساله مبلغ کلانی جهت برگزاری یک تورنمنت چند جانبه و دوستانه موسوم به ( Channel one) در تلاویو ترتیب میدهد و در زمان برگزاری مرحله مقدماتی جام ملتهای اروپا 2008 به ملی پوشان اسرائیل وعده پاداشهای نجومی میدهد تا بتوانند تیم انگلیس را شکست دهند ! آبراموویچ که توسط زهاوی توانست صاحب باشگاه لندنی شود تعادل را با ثروت باد آورده اش در بازار نقل و انتقالات جزیره از صورت عادی خارج می کند به طوری که از مبلغی بالغ بر 111 میلیون پوند که باشگاها در مجموع می پردازند وی برای به خدمت گرفتن ستاره ها 441 میلیون پوند را وارد بازار میکند ، رقمی که بالانس چرخه اقتصادی را نه تنها در جزیره بلکه در اروپا برهم می زند . اما مضحک ترین و شاید احمقانه ترین تصمیم آبراموویچ اخراج ( مورینیو) مربی با دانش آن وقت چلسی و جایگزین کردن آورام گرانت( وی از تیم پورتموث به چلسی آمد که تنها 6 ماه به عنوان دستیار مورینیو فعالیت داشت) بود. اورام گرانت یهودی که مستقیمأ از سوی زهاوی به چلسی آمد ، دودمان چلسی و صاحب ثروتمند روسی اش را به باد داد، وی که هیچ دانشی از فوتبال نداشت میراث دار تیمی شد که در فینال لیگ قهرمانان بازی را به منچستر واگذار کرد، وبعدها کارشناسان اذعان داشتند چلسی فاقد روحیه جنگندگی و انگیزه لازم بوده که سبب شد آبراموویچ در حسرت قهرمانی بماند واین سونامی زهاوی برای آنها بود.
اما از دیگر انتقالهایی که زهاوی در آن دست داشت ، انتقال 29.1 میلیون پوندی (ریو فر دیناند) از لیدز یونایتد به باشگاه بزرگ منچستر یونایتد – انتقال جنجالی (اشلی کول ) از آرسنال به تیم چلسی – انتقال ( جیووانی دوس سانتوس ، مکزیکی) به باشگاه بارسلونا اسپانیا- انتقال ( سباستین ورون، آرژانتینی) به منچستر – و جالب است بدانید که قرار بود در یک انتقال جنجالی ( رونالدینهو) مهاجم برجسته برزیلی باشگاه بارسلونا به منچستر سیتی بپیوندد ، مذاکرات بین روبرتو موریا ( وکیل و برادر رونالدینهو) و پینی زهاوی در تابستان امسال صورت گرفته بود که به مرحله پایانی نرسید.
زهاوی که در تمام نقاط جهان دفاتر آژانس انتقال بازیکن را دایر کرده حتی به مناطق آمریکای جنوبی و آفریقا هم چشم دارد. آفریقا منطقه ای که بزرگترین استعداد های فوتبال در آنجا وجود دارد ، آنها جوانان آفریقایی را با پاسپورت های جعلی با دستمزد پایین وارد فوتبال اروپا میکنند. حتی در مناطق آمریکای لاتین و کشورهایی نظیر آرژانتین و برزیل ومکزیک هستند بازیکنانی مانند (کارلوس توز ) ، ( ماسچرانو ) علاوه بر سباستین ورون و دوس سانتوس انها همگی دستپخت زهاوی هستند . حالا با این اوصاف مگر میشود تأ ثیرات آنها از لحاظ اقتصادی در لیگ برتر را نادیده گرفت.
به طوری که حتی این تأ ثیرات دامنه سیاستمداران ایالات متحده را هم میگیرد و ( جورج ژیلت) و ( تام هیکس) که از شرکای مالی جرج بوش هستند بعد از سالها حضور در دنیای سیاست به فوتبال علاقه مند شده واز دفتر ریاست جمهوری ایالات متحده به ریاست باشگاه لیور پول رضایت میدهند!


برای مطالعه بیشتر به این آدرس مراجعه کنید...
[External Link Removed for Guests]
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”