چلسی صهیونیست 1 - 0 رم بحران زده و ترسو

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

چلسی صهیونیست 1 - 0 رم بحران زده و ترسو

پست توسط samanrossonero »

با سلام...
ورزشگاه اسمفوربریج امشب محل برگذاری بازی تیمهای چلسی و رم بود...
تیم رم با اندیشه هایی محتاطانه وارد زمین شد و از همان ابتدا با دیواری مستحکم جلوی مهاجمین کم خطر چلسی ایستادگی کرد تا اینکه جان تری با پشت سر خود توپ را وارد دروازه کرد تا اسکولاری از خوشحالی فریاد بزند...
تیم چلسی در مقابل دفاع منطقی و نفر به نفر رم هیچ کاری از پیش نبرد و باید پرسید آیا اسکولاری خواب بود؟
گزارش آقای خیابانی هم که مثل همیشه عجیب غریب بود و با خطاب کردن دکو به عنوان رهبر سابق بارسلونا مرا به خنده انداخت...
تیم رم چند روز پیش 4 گل از اینتر دریافت کرد و هم اکنون در نیمه دوم جدول رده بندی سری آ قرار دارد...
بازیکنی که از او به عنوان پدیده تیم چلسی یاد میشد یعنی دی سانتو هم جز لو دادن توپ کاری نکرد و نشان داد پدیده ای چلسی است نه فوتبال...(پاتو مسی و کرکیچ کجا و این کجا؟!!)
جان تری کاپیتان چلسی طبق معمول درگیری به راه انداخت و پس از زدن سوت پایان نیمه اول توسط داور به سر توتی پرید و توتی خود را از او جدا کرد اما او که یک کاپیتان واقعی است به صورت آکوییلانی چسبید (اگر من تری را از آن فاصله ببینم غش میکنم) و شروع به اعتراض کرد,وی در چند صحنه فیلیپ مکسس را با دست زد و داور چشم پوشی کرد در حالی که یک کارت زرد حد اقل جریمه وارد آوردن مشت به سینه مکسس بود و وی با دو کارته شدن باید اخراج میشد...
به هر حال چلسی رم اسپالتی ترسو را که منتلا و منز را روی نیمکت گذاشته بود به هر طریقی بود برد...
امیدوارم جام باشگاهها با برتری تیمهای بزرگ مثل اینتر یوونتوس رئال و بارسا و مونیخ و منچستر و آرسنال و لیورپول همراه باشه و این چلسی تازه به دوران رسیده که مالک اون یک صهیونیست هست و از طرف صهیونیسم حمایت میشه حذف بشه...
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”