اسپالتی:باید نتیجه را بپذیریم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

اسپالتی:باید نتیجه را بپذیریم

پست توسط samanrossonero »

لوچانو اسپالتي همانند همتاي خود در چلسي معتقد است، تري در ضربه‌ي ايستگاهي بازيكن خطرناكي است.

سرمربي رم پس از شكست يك بر صفر شاگردانش در ورزشگاه استمفورد بريج لندن برابر چلسي، اعلام كرد، در بازي با چلسي در تيم خودش شاهد نكاتي مثبتي بوده است.

اسپالتي كه در نشست خبري پس از بازي حاضر شده بود، گفت: حتي اكنون كه چلسي از موقعيت بهتري برخوردار است، ما همانند گذشته فرصت هاي خودمان را داريم. آنها هم هنوز براي دور بعد انتخاب نشده‌اند. هنوز 3 بازي ديگر را پيش رو داريم. در اين بازي نمايش فوق‌العاده و رويايي از خودمان نشان داديم. البته نتوانستيم برتري چلسي در ميانه‌ي ميدان را از بين ببريم و از آن جلوگيري كنيم. بايد در هفته‌هاي آتي روي اين موضوع كار كنيم.

سرمربي رم ادامه داد: جان تري در چنين موقعيت‌هايي (ضربه‌هاي ايستگاهي ) بازيكن بسيار خوبي است. او كارش را خيلي خوب انجام داد. با اين همه چلسي تنها در ضربه‌هاي ايستگاهي فرصت گلزني داشت. با بازيكنانم همدرد هستم، چرا كه آنها در اين بازي كارشان را فوق‌العاده انجام و تماش تلاش خود را به خرج دادند. بايد نتيجه ي بازي را بپذيريم. اما فكر مي‌كنم، مي‌توانيم در اين مسير ادامه بدهيم.

اسپالتي در بخش ديگري از نشست خبري پايان بازي برابر آبي‌هاي لندن گفت: دليلي نمي‌بينم، در رم نتوانيم برابر چلسي نتيجه ي خوبي را به دست بياوريم. تا آن بازي برخي از بازيكنان آسيب ديده ي ما دوباره سلامت خواهند شد. براي توتي هم خوشحالم كه توانست 90 دقيقه بازي كند. او اگر چه در پايان بازي اندكي خسته بود، اما بسيار خوب مبارزه كرد.

اسپالتي ادامه داد: آكوئيلاني هم احساس درد دارد و بايد معاينه شود. در حال حاضر ما با آسيب ديدگي‌هاي زيادي رو‌به رو هستيم. اكنون مي خواهيم تلاش‌مان را ادامه داده و در نهايت به دوران ضعف‌مان پايان بدهيم.


منبع: ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”