مایلی کهن: مگر رئیس جمهور حرفهایش را در CNN نزد؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مایلی کهن: مگر رئیس جمهور حرفهایش را در CNN نزد؟

پست توسط samanrossonero »

تصویر

سرمربي اسبق تيم ملي درباره مصاحبه خود با يک شبکه تلويزيوني لس آنجلسي گفت:وقتي رييس جمهوري کشورمان با CNN مصاحبه مي کند و يا در دانشگاه کلمبيا با وجود آن همه توهين و برنامه ريزي که براي خراب کردن ايشان شده بود،حرفهايش را محکم و بدون ترس بر زبان مي آورد،پس اشکالي ندارد که بنده حرفهايم را در يک شبکه ايراني خارج از کشور مطرح کنم.

محمد مايلي کهن که در گفت و گويي تلفني با شبکه ITN شرکت کرده بود،به خبرنگاران گفت: شبکه اي که بنده با آن صحبت کردم،يک شبکه ايراني است.وقتي آقاي احمدي نژاد با CNN مصاحبه مي کند و يا در دانشگاه کلمبيا با وجود آن‌همه توهين و برنامه ريزي که براي خراب کردن ايشان شده بود،حرفهايش را محکم و بدون ترس بر زبان مي آورد،پس بنده هم مي توانم با يک شبکه ايراني خارج کشور که اعضاي آن ايراني و فرزندان اين خاک هستند،صحبت کنم.
وي در ادامه گفت: در برنامه مذکور به مشکلات فوتبال ايران اشاره و اعلام کردم کسي رييس فدراسيون فوتبال کشورمان است که فوتبالي نيست.ضمناً به موفقيت هاي اخير فوتبال کشورمان نيز اشاره کردم.
مايلي کهن افزود: به نظر من گفتگو کردن با شبکه هاي خارج از کشور اشکالي ندارد؛به‌خصوص اينکه آن شبکه ها ايراني باشند. بنده به مجريان آن برنامه اعلام کردم که خيلي از مسائل وجود دارد که چون آنها از ايران دور هستند،به‌خوبي از آن مسائل آگاهي ندارند و خيلي مسائل هم وجود دارد که ما در ايران از آنها اطلاعي نداريم.ضمناً ابراز اميدواري کردم که آنها به کشورشان خدمت کنند،چون ايراني هستند و فرزندان اين خاک و قلب ايراني ها براي کشورشان مي تپد.
مايلي کهن در انتها پيرامون اختلاف خود با علي دايي نيز گفت:برخلاف اينکه گفته مي شود راي دادگاه به سازمان تربيت بدني داده شده،تا اين لحظه هيچ حکمي به بنده ابلاغ نشده است.

منبع:برنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”