عزیزی:با این وضع باید خودم وارد زمین شوم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

عزیزی:با این وضع باید خودم وارد زمین شوم

پست توسط samanrossonero »

خداداد عزيزي گفت: بازيكنانم در برخي از صحنه‌ها سرشان را جلوي توپ گذاشتند تا گل نخوريم.

سرمربي تيم فوتبال پيام پس از تساوي 3 بر 3 مقابل مس كرمان گفت: ما بعضي اوقات كه در رختكن با هم صحبت مي‌كنيم شعارمان يكي براي همه و همه براي يكي است. تيم ما بازي خيلي خوبي داشت. بازيكنان ما با تعصب خاصي بازي كردند، حتي در بعضي از صحنه‌ها سرشان را جلوي توپ مي‌گذاشتند تا گل نخوريم.

وي ادامه داد: ما مي‌دانستيم مس كرمان با سيستم 2-5-3 بازي مي‌كند و به همين خاطر ما هم سيستم 2-4-4 را انتخاب كرديم تا راه‌شان را ببنديم. تيم مس چند صحنه خوب داشت كه نتوانست از آن استفاده كند اما بازيكنان من واقعا از صحنه‌هايي كه داشتند خوب استفاده كردند. مس تيم خيلي خوبي است و بهتر از اين هم مي‌تواند بازي كند.

خداداد عزيزي گفت: بازيكنان من تنها 13 درصد از قراردادهايشان را دريافت كردند و با وجود اين كه قراني پاداشي به آن‌ها نداديم براي دل‌شان فوتبال بازي مي‌كنند.

وي در مورد داوري گفت: من قول دادم در رابطه با داوري صحبت نكنم، اما اين ديدار يكي، دو صحنه مشكل‌دار داشت، داور با كارتي كه به بازيكن ما هنگام تعويض داد،‌ او را سه اخطاره كرد، اگر اوضاع به اين شكل پيش برود براي بازي بعدي به علت كمبود بازيكن مجبورم خودم داخل زمين بروم!

منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”