مشکل راموس و رائول بالا گرفته است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مشکل راموس و رائول بالا گرفته است

پست توسط samanrossonero »

تصویر
روزنامه اسپانيايي ماركا از اختلاف در باشگاه رئال مادريد خبر داد.

تيم رئال مادريد يكشنبه شب در حالي برابر اتلتيك بيلبائو به ميدان رفت كه سرخيو راموس مدافع راست اين تيم جايي در تركيب كهكشاني‌ها نداشت. گرچه پس از پايان بازي، برند شوستر سرمربي رئال مادريد و مياتوويچ مدير ورزشي باشگاه تاكيد كردند كه عدم حضور راموس به منزله تنبيه وي در پي انتقادهاي او از عملكرد تيم و عدم حمايت از خود در سمت راست زمين نبوده است اما، بسياري بر اين اين باورند كه راموس به سبب همين انتقادها و نارضايتي از بازي در رئال مادريد در ديدار برابر بيلبائو نيمكت‌نشين شد.

راموس در جريان بازي برابر بيلبائو زماني كه تيمش توانست توسط هيگوآين به گل تساوي دست يابد با سكوت خاصي روي نيمكت نشسته و به هيچ وجه به خوشحالي نپرداخت.

اما، در كنار اين مسايل، روزنامه ماركا با تكيه بر تصاوير دوربين‌هاي تلويزيوني در هنگام تعويض رائول و نشستن وي روي نيمكت از روابط سرد كاپيتان رئالي‌ها با سرخيو راموس پرده برداشت.

تصاوير چاپ شده در ماركا نشان مي‌دهد كه رائول پس از تعويض بدون اينكه به راموس نگاهي بيندازد به شكلي سرد با وي دست داده و روي نيمكت نشست. رائول در حالي كنار هموطن خود نشست كه صندلي بين وي و راموس خالي بود. راموس در طول رقابت‌هاي يورو 2008 نيز پس از آنكه در روزهاي نخست به حمايت از رائول و انتقاد از آراگونس مي‌پرداخت، موضع خود را تغيير داده و گفت كه تيم ملي اسپانيا بدون حضور رائول كامل‌تر است.

رئال مادريد روز چهارشنبه در چارچوب رقابت‌هاي جام حذفي اسپانيا به مصاف تيم ايرون مي‌رود.


منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”