عنایتی:کل استقلال در خدمت برهانی است تا گل بزند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

عنایتی:کل استقلال در خدمت برهانی است تا گل بزند

پست توسط samanrossonero »

اين روزها صحبت هاى زيادى مبنى بر بازگشت عنايتى به استقلال مطرح مى شود. او هنوز هم دلش با استقلال است و دوست دارد به تيم محبوبش باز گردد و براى اين تيم بازى كند.

آقاى گل ۳ دوره ليگ كه فقط چند ماهى از قراردادش با النصر باقى مانده است، براى بازگشت به تيم آبى پوش پايتخت و به تن كردن پيراهن اين تيم لحظه شمارى مى كند.

• اين روزها همه از بازگشت عنايتى به استقلال مى گويند. در اين مورد صحبت كنيد؟
- من صحبت هايى را با برخى از مسئولين استقلال و حتى با قلعه نويى انجام دادم. حضور من در استقلال در اين فصل به خاطر قراردادم با النصر منتفى است اما با توجه به اينكه با شروع ليگ قهرمانان قرارداد من با النصر به پايان مى رسد مى توانم از آن موقع در خدمت استقلال باشم.

• با اين حساب از اسفند ماه و اولين بازى در ليگ قهرمانان شما را با پيراهن آبى خواهيم ديد؟
- من تا اواخر فروردين ماه با النصر قرارداد دارم و استقلال را از بازى سوم در ليگ قهرمانان و ادامه مسابقات ليگ همراهى خواهم كرد. در حال حاضر براى بازگشت به استقلال لحظه شمارى مى كنم چرا كه به اين تيم عشق مى ورزم. هواداران استقلال در هيچ كجاى دنيا همتا ندارند و از همين جا از آنها تشكر مى كنم كه مرا حمايت كردند. اميدوارم روزى كه به استقلال برمى گردم بتوانم با انجام بازى هاى خوب پاسخ محبت هاى آنها را بدهم.

• رضا عنايتى كنونى با آقاى گل ۳ سال پيش استقلال از نظر بدنى چه تفاوتى دارد؟
- هيچ تفاوتى ندارد. من در هر تيمى كه باشم با تمام وجود براى آن تيم بازى مى كنم و با تمريناتى كه در اين ۳ سال انجام دادم همان آمادگى ۳ سال قبل را دارا هستم. به هواداران استقلال قول مى دهم كه در هنگام بازگشت به اين تيم عملكرد مطلوبى داشته باشم.

• پس از بازگشت به استقلال به آقاى گلى هم فكر مى كنيد؟
- چرا كه نه. من هنوز هم توان زيادى دارم. تمام تلاش خودم را انجام خواهم داد تا دوباره بتوانم عنوان آقاى گلى را به دست آورم. من پتانسيل آقاى گل شدن را دارم و براى رسيدن به آن از هيچ كوششى دريغ نخواهم كرد.

• خيلى ها معتقدند ليگ امارات ستاره هاى فوتبال ما را نابود مى كند. با اين عقيده موافقيد؟
- ابداً. اينجا شرايط فرق مى كند. اگر بازيكن خارجى آن بازى را كه از او انتظار دارند انجام ندهد به راحتى اخراجش مى كنند و پولش را مى پردازند چرا كه پول زيادى دارند و همه چيز را در پول خلاصه مى كنند. با اين حساب شرايط براى ما بسيار سخت است. جالب اينجاست كه باخت تيم را تقصير خارجى ها مى اندازند و برد تيم را به حساب خودشان مى نويسند.

• چرا به عنوان آقاى گل ۳ دوره ليگ ايران نتوانستيد به اروپا راه پيدا كنيد؟
- من به خاطر نداشتن يك مدير برنامه خوب نتوانستم فوتبالم را در اروپا ادامه دهم. سال اولى كه در استقلال آقاى گل شدم پيشنهادات زيادى داشتم. در آن مقطع شالكه و هانوفر آلمان مهمترين مشتريان من بودند اما به دليل ناآگاهى از شرايط فوتبال روز دنيا و ترانسفر شدن نتوانستم به اروپا راه پيدا كنم. به هر حال هر انسانى سرنوشتى دارد و سرنوشت من هم اين طور رقم خورد و هيچ اعتراضى به اين موضوع ندارم و شكر گزار خداوند هستم.

• استقلال اكنون ۶ مهاجم خوب دارد. با اضافه شدن شما نيز اين تعداد به ۷ مهاجم مى رسد. با اين شرايط بازى كردن در اين تيم سخت نمى شود؟
- من كه هنوز به استقلال نيامده ام اما اگر هم به اين تيم بازگشتم نهايت تلاش خودم را انجام خواهم داد در تركيب قرار بگيرم. من از نيمكت نشينى مى ترسم و براى اينكه دچار آن نشوم دست به هر كارى خواهم زد.

• شرايط فعلى استقلال را چگونه ارزيابى مى كنيد؟
- شرايط كنونى استقلال بسيار خوب است. آنها در بازى با پيكان هم خيلى خوب بازى كردند به ويژه در نيمه اول كه با ارائه فوتبالى منطقى نتيجه لازم را كسب كردند. يك نكته قابل توجه دگرگون شدن سياوش اكبرپور بود. سياوش در اين بازى كارهايى كرد كه برايم بسيار جالب بود. او ديگر تكروى نمى كرد و در خدمت تيم بود. قطعاً مربيان به سياوش آموزش داده اند. او ديگر عصبى نمى شد و در كل معتقدم يك دگرگونى در وى به وجود آمده است.

• آرش برهانى ۳ گل به پيكان زد و اكنون آقاى گل ليگ است. به نظر شما آرش توان آقاى گل شدن را دارد؟
- اگر آرش به همين روند ادامه دهد به راحتى عنوان آقاى گلى را به دست مى آورد. من روز بازى با پيكان در ورزشگاه حضور داشتم و مى ديدم كه كل تيم استقلال در خدمت آرش هستند و سعى مى كنند تمامى توپ ها را به او ختم كنند و او را در موقعيت گل قرار دهند. آرش بايد قدر بداند و از موقعيت هايى كه به دست مى آورد نهايت استفاده را بكند.

• رضا عنايتى هنوز هم به تيم ملى فكر مى كند؟
- چرا كه نه. من فقط تلاش مى كنم و اگر به تيم ملى دعوت شوم از نهايت جان براى تيم ملى مايه خواهم گذاشت. با اين كه مدت زيادى از تيم ملى دور بوده ام اما هيچ اعتراضى ندارم و مى دانم كه تقديرم اين بوده است.

• شرايط النصر چگونه است؟
- شرايط تيممان پس از پيروزى که به دست آوردیم خوب است و جمعه آينده نيز مقابل العين قرار خواهيم گرفت كه در صورت پيروزى در اين مسابقه بهتر از اين هم خواهيم شد.

منبع: ابرار ورزشی
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”