شجاعی:نظر کاماچو را هم جلب می کنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

شجاعی:نظر کاماچو را هم جلب می کنم

پست توسط samanrossonero »

تصویر

بازيكن ايراني تيم فوتبال اوساسونا گفت: احساس مي‌كنم با تغييراتي كه در كادرفني تيم به وجود آمده كار من براي حضور در تركيب تيم دشوارتر از گذشته شده است.

مسعود شجاعي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، به دقايق كم حضورش در تركيب اوساسونا اشاره كرد و گفت: با وجود اينكه در اين هفته ها چندان به بازي گرفته نمي‌شوم، اما ميزان آمادگي‌ام بسيار بالاست و روزهاي خوبي را پشت سر مي‌گذارم. هر زمان كه كادرفني تيم به من موقعيت داده، تلاش كرده‌ام كه از آن موقعيت‌ها استفاده كنم اما، با رفتن "سيگاندا" و تغييراتي كه در كادرفني انجام شده احساس مي‌كنم كه كارم دشوارتر از گذشته شده است. چرا كه سيگاندا به خوبي من را مي‌شناخت و او بود كه با كسب اطلاعاتي درمورد من شرايط را براي حضورم در اوساسونا فراهم كرد. او به من اطمينان داشت اما، در حال حاضر من تلاشم را بيشتر خواهم كرد كه بتوانم اعتماد سرمربي جديد تيم را هم به خودم جلب كنم.

وي با اشاره به مطالب برخي از روزنامه‌هاي اسپانيايي درباره‌ي تفكرات دفاعي "كاماچو" و رابطه‌ي آن با نيمكت نشيني خودش گفت: برخي از روزنامه‌ها به اين مساله ايراد گرفتند، آنها شرايط ابتدايي فصل را با وضعيت كنوني مقايسه كردند، با اين حال من به نظرات كادرفني احترام مي‌گذارم.

شجاعي درباره‌ي نتايج ضعيف اوساسونا در هفته‌هاي اخير و سقوط اين تيم به انتهاي جدول لاليگا گفت: من نگران وضعيت تيم نيستم چرا كه چيزي از شروع فصل نگذشته است و مي‌توانيم در بازي‌هاي آينده با كسب نتايج مناسب صعود خوبي در جدول رده‌بندي داشته باشيم. با اين حال از اين به بعد نبايد امتيازهاي بازي‌هاي خانگي را از دست بدهيم چرا كه اين مساله براي‌مان گران تمام مي‌شود و ممكن است آخر فصل افسوس اين بازي‌ها را بخوريم.

شجاعي در پاسخ به اين سوال كه آيا با كاماچو درباره‌ي اين وضعيت خود صحبت كرده‌اي، گفت: همان طور كه گفتم من به نظر كادرفني احترام مي‌گذارم و صحبت خاصي با او نكرده‌ام. اما، او محدوده‌ي حركتي براي من در زمين تعيين كرده كه اين كار را براي من دشوار مي‌كند.

شجاعي در پاسخ به اين سوال كه آينده را در اوساسونا چگونه مي‌بيني؟ گفت: من قراردادي سه ساله با اوساسونا دارم و مطمئن هستم كه مي‌توانم نظر كاماچو را به خودم جلب كنم. مطمئن باشيد وضع براي من همين جور باقي نمي‌ماند و من خودم را به تركيب تيم تحميل مي‌كنم.

شجاعي درباره‌ي وضعيت يادگيري زبان اسپانيايي‌اش گفت: در حال تقويت زبان اسپانيايي‌ام هستم اما، براي اينكه راحت‌تر و زودتر بتوانم اسپانيايي ياد بگيرم، در اينجا به دنبال معلمي فارسي زبان مي‌گردم كه بتواند به من اسپانيايي بياموزد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا محل اقامتت با نكونام جدا شد يا خير؟ به ايسنا گفت: بله به دليل اينكه ممكن بود هر يك از ما از ايران ميهماني داشته باشيم، تصميم گرفتيم كه خانه‌هايمان را از هم جدا كنيم. بين خانه‌ي من و جواد تنها يك رستوران است اما، در تمام اوقات در كنار هم هستيم و اگر ميهماني از ايران نداشته باشيم، شب‌ها هم كنار هم هستيم.

شجاعي درباره‌ي بازي 29 آبان ايران برابر امارات گفت: معتقدم بازي بسيار دشواري خواهيم داشت. خيلي سخت‌تر از بازي با كره شمالي. چرا كه امارات چيزي براي از دست دادن ندارد. آنها اگر به ايران ببازند قطعا از مسابقات حذف مي‌شود. بنابراين نبايد فكر كنيم كه بازي آساني با امارات خواهيم داشت. با وجود اين ما هم به دنبال كسب سه امتياز هستيم و مي‌توانيم امارات را در دبي شكست دهيم.

منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”