پیروزی مقتدرانه چلسی.هتریک انلکا (

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پیروزی مقتدرانه چلسی.هتریک انلکا (

پست توسط bahmanwolf »

بازی قبل چلسی 3 بر 0 هال سیتی رو برد که 1 کی از پدیده های لیگ بود و حالا منچستر به زور با نتیجه 4 به3 هال سیتی رو برد و این اقتدار چلسی رو نشون میده و در حال حاضر قویترین تیم انگلیسی این تیم در 2 بازی اخیر 8 گل زده و گلی نخورده و فکر کنم بهترین خط حمله لیگ رو داره انو من نمیگم نتیجه های چلسی میگه که هر بازی بیش از 3 گل میزنه و برای همین هم هست که میگم در حال حاضر بهترین تیم انگلیسه.لیورپولم باخت و چلسی مجددا اول شد و جدول هم برتری این تیم رو نشون میده من کاری به تاریخچه و قهرمانی چلسی ندارم ولی چیزی که الان معلومه پر گل ترین بازیها رو تیم چلسی انجام میده و این نشانگر برتری این تیم در انگلیسه.
میلان این فصل تمام بازیهاش یا بیشترش رو به زور برده 2بر 1 تازه پنالتی هم تو این برد ها نقش داشته چیزی که الان معلومه من کاری به 7 قهرمانی میلان ندارم الان میلان از چلسی ضعیف تره انو ادمی که فوتبال ندونه تنها نتیجه ها رو ببینه میفهمه...در ضمن چلسی تابستان میلان رو 5 به 0 برد پس دیگه حرفی نیست تیم بزرگ به خرید بازیکن به جهت تبلیغات نیست.به رونالدینهو .شوا بکام و ... باید نتیجه بگیره اینا

چلسی موفق شد پس از باخت مقابل لیورپول دومین پیروزی متوالی خود را جشن بگیرد و ساندلرلند را با ۵ گل به خانه فرستادند

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، در ادامه مسابقات لیگ برتر انگلستان ساندرلند ، تیم دهم جدول مهمان چلسی بود که طی این دیدار چلسی با ۵ گل از حریف خود پذیرایی کرد . در این دیدار دروگبا و جو کول پس از مدتی مصدومیت به میدان رفتند و در این دیدار مینیرو هم اولین بازی خود را با پیراهن چلسی انجام داد . الکس در دقیقه ۲۷ اولین گل بازی را به ثمر رساند و ۳ دقیقه بعد آنلکا دروازه ی ساندرلند را برای بار دوم باز کرد و در دقایق پایانی نیمه اول آنلکا برای باری دیگر گل زنی کرد . در دقیقه ۵۱ لمپارد نتیجه را ۴ بر صفر کرد و ۲ دقیقه بعد آنلکا هت تریک خود را تکمیل کرد و آخرین گل بازی را به ثمر رساند .

ترکیب چلسی در این دیدار : چک - بوسینگوا - الکس - تری - اشلی کول ( بریج ۳۶ ) - میکل - جو کول ( دروگبا ۶۲ ) - دکو - لمپارد - مالودا - آنلکا ( مینیرو ۷۴ )

لازم به ذکر است که گلی که الکس در آغاز بازی به ثمر رساند هزارمین گل تاریخ چلسی در لیگ برتر بود .

آرسنال مقابل استوک سیتی شکست خورد و منچستر یونایتد به سختی با نتیحه ۴-۳ از سد هال سیتی گذشت . دیگر رقیب چلسی یعنی لیورپولبرابر تاتنهام به میدان خواهد رفت .
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”