ابراهیم توره:اشتباه کردم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

ابراهیم توره:اشتباه کردم

پست توسط samanrossonero »

تصویر

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مي‌پذيرم كه سفرم به سنگال طولاني شد و من دچار اشتباه شدم.

ابراهيم توره در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: من پرسپوليس را دوست دارم حتي زماني كه از استقلال پيشنهاد داشتم، پرسپوليس را انتخاب كردم. سفر من به سنگال طولاني شد و من قبول دارم كه اشتباه كردم اما، سفرم به دليل مراسم ازدواجم بود. من در حال حاضر هيچ مشكلي ندارم و آماده‌ام مانند گذشته براي پرسپوليس بازي كنم.

وي درباره‌ي جريمه‌ي 40 هزار دلاري باشگاه گفت: من اين جريمه را مي‌پذيرم و مي‌دانم كه براي اشتباهي كه كردم بايد اين مبلغ را بپردازم.

وي درباره‌ي وضعيت پرسپوليس گفت: پرسپوليس بازيكنان بزرگي نظير كريم باقري و علي كريمي دارد. كريمي بازيكن فوق‌العاده بزرگي است كه در هر بازي شرايط را براي مهاجمان در خط حمله آسان مي‌كند. اميدوارم بتوانم در كنار چنين بازيكناني در بازي‌هاي آينده براي پرسپوليس گلزني كنم و بازيكن مثمرثمري باشم. مي‌دانم كه پرسپوليس اين توانايي را دارد كه بتواند هم در ليگ ايران و هم در ليگ قهرمانان آسيا قهرمان شود.

توره در پاسخ به اين سوال كه نظرت درباره‌ي عملكرد "دوكارمو" در پرسپوليس چيست؟ گفت: نمي‌خواهم در اين باره صحبت كنم.

ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”