قرارداد بکهام دوساله می شود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

قرارداد بکهام دوساله می شود

پست توسط samanrossonero »

تصویربنابر اخبار منتشره در سايت‌ها و مطبوعات ايتاليا، ديويد بكام هافبك تيم ملي فوتبال انگليس احتمالا قرارداد موقت سه ماهه با باشگاه ميلان را به قرارداد دائم دو ساله تبديل خواهد كرد.

بكام از آغاز ماه ژانويه كه شروع تعطيلات ميان فصل ليگ باشگاههاي آمريكاست ، به عنوان بازيكن قرضي در تيم ميلان ايتاليا تمرين و بازي خواهد كرد تا آمادگي بدني خود را براي همراهي تيم ملي فوتبال انگليس حفظ كند.

انتقال او به سري آ شايعات بسياري ايجاد كرده كه ظاهرا پايان هم ندارد. از جمله برخي مدعي‌اند بكام مي خواهد به اين ترتيب شانس بازي در جام جهاني سال ‪ ۲۰۱۰‬در آفريقاي جنوبي را براي تيم سه شيرنشان انگليس از دست ندهد.

فابيو كاپلو سرمربي تيم ملي فوتبال انگليس همواره به بازيكنانش در مورد قرارگرفتن در تركيب اصلي هشدار داده اما شانس بكام نيز هنوز به صفر نرسيده و با اين تفكر شايد ترجيح مي‌دهد در باشگاه ميلان بماند تا اميد بيشتري به حضور در مسابقه‌هاي جام جهاني داشته باشد.

جام جهاني سال ‪ ،۲۰۱۰‬آخرين فرصت بكام براي به تن كردن پيراهن تيم ملي كشورش است و حضور در ميلان، شانس دعوت شدن به تيم ملي فوتبال انگليس را افزايش مي‌دهدمنبع:ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”