رحمان رضايي اين بار در صباي قم!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

رحمان رضايي اين بار در صباي قم!

پست توسط bahmanwolf »

سرپرست تيم فوتبال صباي قم گفت كه "رحمان رضايي" براي حضور در تيم صبا اعلام آمادگي كرده است.

پيمبري درمورد مذاكرات رحمان رضايي با تيم صبا گفت: رضايي با ما صحبت كرده و براي حضور در تيم صبا اعلام آمادگي كرده است. با كادرفني در حال مذاكره هستيم اما، هنوز تصميمي درمورد حضور يا عدم حضور رضايي نگرفته‌ايم.

وي همچنين با اشاره به بازي روز پنج‌شنبه اين تيم مقابل پرسپوليس گفت: بازيكنان صبا، در بهترين شرايط جسمي و روحي قرار دارند و روز پنج‌شنبه زيباترين بازي خود را به نمايش خواهند گذاشت.

پيمبري گفت: تمام بازيكنان تيم در حالت ايده‌آل به سر مي‌برند و تنها مرتضي كاشي مصدوم است و گل‌محمدي در تمرينات شركت كرده و احتمالا به بازي روز پنج‌شنبه مي‌رسد.

وي با اشاره به بازي تيم صبا مقابل استقلال و شكست اين تيم گفت: هر تيمي كه مقابل ما فوتبال بازي كند و روبه ضد فوتبال نياورد، در برابر آن خوب بازي كرده و نتيجه خوبي را هم مي‌گيريم.

وي در پاسخ به اين سوال كه چه زماني صبا از گرفتن نتيجه مساوي خسته مي‌شود و طعم برد را به كام هواداران خود مي‌چشاند، گفت: در همه بازي‌ها 70 درصد بازي دست بچه‌هاي ما بوده و موقعيت‌هاي زيادي نيز خلق كرده‌ايم؛ اما شانس با ما همراه نبوده است.

پيمبري با اشاره به وجود فاصله كم بين تيم‌ها در جدول گفت: تيم‌هايي چون ذوب آهن، پيكان،‌ پرسپوليس، استقلال و صبا بازي‌هاي خوبي را داشته و از مدعيان قهرماني هستند.

وي تاكيد كرد: مطمئن باشيد تيم صبا جزو سه تيم اول ليگ برتر خواهد بود.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”