مورينيو: ايتاليا مرا دوست ندارد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

مورينيو: ايتاليا مرا دوست ندارد

پست توسط bahmanwolf »

خوزه مورينيو معتقد است، كسي در ايتاليا او را دوست ندارد و به خاطر هر كاري مورد انتقاد قرار مي‌گيرد.

به نوشته روزنامه كوريه ره دلو اسپورت، سرمربي تيم فوتبال اينترميلان هنوز از رفتار تماشاگران با او در جريان مسابقه شنبه شب با رجينا در رجيو كالابريا به خاطر صليبي كه به يك پسربچه معلول داد، عصباني است.

مورينيو كه از رفتار مردم آنهم به خاطر كار خوبي كه انجام داده، ناراحت است، گفت: مردم ايتاليا مرا دوست ندارند. آنچه در رجيو كالابريا روي داد، نشان‌دهنده رفتار آنها با من و نظري است كه نسبت به من دارند.

سرمربي سابق چلسي افزود: من به آن پسربچه صليبي را دادم كه از زمان قهرماني در جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا نگهش داشته بودم اما مورد انتقاد قرار گرفتم و مردم فكر كردند كه كار بدي انجام داده ام.

پيش از آغاز اين بازي خوزه مورينيو به سمت پسربچه‌اي كه روي صندلي چرخدار نشسته بود و در كنار زمين حضور داشت رفت و شيئي نقره‌اي به وي داد.

شهردار رجينا و جمعيت حاضر در استاديوم گرانيلو با تصور اينكه مورينيو به اين بچه سكه‌اي داده، حركت او را بي‌احترامي دانسته و به اين مربي پرتغالي توهين كردند اما زماني كه اصل قضيه را فهميدند از كار خود پشيمان شدند.

مورينيو در اين‌باره گفت: آنها من را متهم كردند كه به آن پسربچه معلول سكه داده ام. اما من به آن بچه يك صليب نقره‌اي دادم كه براي سه، چهار سال در جيبم بود. همسرم در مراسم فاطيما آن را براي من گرفته بود. پس از آنكه من اين صليب را به آن بچه معلول دادم شهردار رجينا به من توهين كرد.

متاسفانه من خيلي بدشانس هستم چون حتي زماني كه مي‌خواهم انسان دوستي ام را نشان دهم مورد انتقاد قرار مي‌گيرم.

مورينيو از دست ايتاليايي‌ها عصباني است با وجود اخطار داد كه اين كشور نمي تواند ايده‌ها و روش‌هاي او را عوض كند.

وي گفت: ايتاليا نمي‌تواند من و فرهنگم را تغيير دهد.

اين مربي هم اكنون به همراه اينترميلان براي ديدار با آنورتوسيس فاماگوستا در گروه دوم جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا در قبرس به سر مي‌برد.

اينترميلان با كسب پيروزي در اين مسابقه به دور بعد صعود خواهد كرد.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”