بنیتز:مستحق تساوی که بودیم!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

بنیتز:مستحق تساوی که بودیم!!

پست توسط samanrossonero »

سرمربي ليورپول از نباختن تيمش در بازي برابر آتلتيكو مادريد ابراز خوشحالي كرد.

رافائل بنيتس پس از تساوي يك بر يك ليورپول و آتلتيلومادريد در چهارمين بازي مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا گفت:"فكر مي‌كنم در نيمه اول و دوم بازي فرصت‌هايي را داشتيم. آنها در نيمه نخست تنها يك فرصت داشتند و آن را هم به گل تبديل كردند. ما هم در نيمه دوم 7 فرصت مسلم گلزني داشتيم. به راستي نااميد كننده است كه در پايان ناچار بوديم از راه پنالتي به گل برسيم. هرچند فكر مي‌كنم، ‌دست كم شايسته اين تساوي بوديم. نباختن براي ما اهميت زيادي داشت."

سرمربي اسپانيايي ليورپولي‌ها ادامه داد: "البته كه پيروزي مي‌توانست براي ما بهتر باشد، اما نباختن هم مهم بود، چرا كه هنوز هم درصدر جدول [گروهD] قرار داريم. مي‌شد ديد كه در تمام طول بازي تهاجمي بوديم. در ضدحمله‌ هاي آنها دردسرهايي برخورديم، چرا كه آنها بازيكنان سطح اول خوبي دارند، اما ما تا پايان بازي حمله كرديم."

بنتيس افزود:"هرگز نمي شود فهميد كه آيا با بودن تورس اوضاع به گونه ديگري مي‌شد يا خير. باور دارم كه رابي[كين] به سختي تلاش كرد، اما هر وقت كسي از مهاجمان حرف مي‌زند، از گل‌هايش مي‌گويد.

در پايان گلزني به حريف، به شانس يا به پاس‌هاي خوب بستگي دارد. اما كين كارش را به خوبي انجام داد."

اين مربي كه در فصل نخست حضورش در آنفيلد، قرمزها را به قهرماني اروپا رساند، درباره بازي‌هاي آينده هم گفت:" ما و آتلتيكو مادريد در حال حاضر در موقعيتي بسيار خوب به سرمي‌بريم. پيشتر از اهميت پيروزي در اين بازي صحبت كرده بوديم،‌ آن طور كه اكنون بايد ناراحت باشيم. از آنجا كه در پايان بازي گل زديم در پايان يك امتياز بيشتر از گذشته داريم و اين مثبت است."


منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”