قطبی: این یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های ما بود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

قطبی: این یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های ما بود

پست توسط bahmanwolf »

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از بازی این تیم مقابل صباباتری قم به عنوان یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های سرخپوشان در فصل جاری لیگ برتر یاد کرد.

افشین قطبی پس از تساوی 2 بر2 تیمش مقابل صباباتری قم با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی افزود: این یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های پرسپولیس بود. ما با وجود داشتن تمامی ستاره‌های خود نتوانستیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم و پیروزی را با تساوی عوض کردیم.

وی در خصوص اعتراض هواداران تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار این تیم مقابل صباباتری گفت: پرسپولیس باشگاهی بزرگ با هواداران بسیار است. هواداران پرشمار پرسپولیس از این تیم و مدیریت باشگاه انتظارات زیادی دارند و همیشه دوست دارند تیم‌شان پیروز باشد. من به آنها حق می دهم که از عملکرد تیم محبوب‌شان گلایه داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه از هواداران این تیم خواست صبور باشند و کماکان از این تیم حمایت کنند. وی با تاکید بر این موضوع افزود: ما در پایان هفته چهاردهم 22 امتیاز کسب کرده‌ایم و جایگاه چهارم جدول را در اختیار داریم. برای ما این جایگاه بد نیست و می توانیم در ادامه بازی‌ها به رده‌‎های بالای جدول صعود کنیم.

قطبی در خصوص شایعه حضور لوکا بوناچیچ در تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: لوکا همین امروز می تواند به پرسپولیس بیاید و جای من را بگیرد. من اگر زمانی احساس کنم که نمی توانم برای پرسپولیس مثمرثمر باشم خودم اولین نفری هستم که تصمیم به جدایی از این تیم می گیرم. تا به امروز چنین احساسی نداشته‌ام و مقابل نتایج و مشکلات تیم پرسپولیس تسلیم نشده‌ام.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهاردهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با نتیجه تساوی 2 بر2 مقابل تیم صباباتری قم متوقف شد.منبع:مهر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”