حق را به امیر بدهید

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

حق را به امیر بدهید

پست توسط samanrossonero »

استقلال بعد از کسب چند نتیجه خوب در ورزشگاه تختی انزلی مقابل شاگردان محمد احمدزاده با نتیجه 2-2 متوقف شد. این نتیجه در حالی رقم خورد که آبی پوشان پایتخت تا آخرین دقایق دیدار بازنده میدان بودند، اما تعویض خود قلعه نویی و آوردن عباسفرد به میدان تاثیر خود را گذاشت و گل تساوی بخش استقلال بثمر رسید.
جدا از بحث فنی این بازی، گل اول ملوان بحث برانگیزترین صحنه دیدار بود. جلال رافخاهی مهاجم خوش استیل و خوش تکنیک ملوان از فضای بین هافبک ها و مدافعان استقلال فرار کرد و در حالی که هادی شکوری زودتر از وی بر توپ احاطه داشت، پای خود را بیش از حد بالا آورد و پای مدافع استقلال به سینه رافخاهی برخورد کرد تا مسعود مرادی اعلام ضربه پنالتی کند.
سوال اینجاست که آیا مسعود مرادی بعد از چند هفته غیبت صلاحیت سوت زدن این دیدار حساس را داشته است؟ یا کمیته داوران تنها برای رفع مسئولیت مرادی را برای این دیدار انتخاب کرده اند.
پرسپولیس در هفته های اخیر از ضعف داوری دچار ضرر و زیان شده است، در این شکی نیست. اما این موضوع به قدری در جامعه فوتبالی ما بزرگ شد که این تصور بوجود آمد، پرسپولیس مظلوم ترین تیم لیگ است و همه عوامل دست به دست هم داده اند تا این تیم قهرمان نشود. اما در روزی که استقلال با کسب پیروزی می توانست صدرنشین شود، داور مسابقه یک پنالتی صد در صد مشکوک را به سود حریف می گیرد و صدای کسی در نمی آید. شاید صحبت های افشین قطبی بعد از بازی به واسطه لهجه جالبش به دل خبرنگاران و مردم می نشیند و آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد و امیر قلعه نویی هر چقدر هم که حق با او باشد مجبور است زیر فشار انتقادات قرار بگیرد و خود به تنهایی مسئولیت نتیجه نگرفتن تیمش را برعهده بگیرد.
در روزهایی که قلعه نویی با آرامش تیم خود را به صدر جدول نزدیک می کند و بهانه ای برای باخت ها و تساوی هایش نمی آورد، افشین قطبی تمام نتایج بد پرسپولیس را به حساب داوری، تماشاگران و خبرنگاران می گذارد و تنها او است که در نتایج بد تیمش مقصر نیست.


آرین اسپورت
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”