معامله مارادونا و مسی

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

معامله مارادونا و مسی

پست توسط samanrossonero »

دیگو مارادونا روز گذشته با مسئولان باشگاه بارسلونا و مسی ملاقات کرد و در مورد تواقفنامه فدراسیون آرژانتین با بارسا به گفتگو پرداخت.

سرمربی جدید آرژانتین روز پنجشنبه به سمت مرکز کاتالان پرواز کرد تا از باشگاه بارسلونا دیدن کند و با بازیکنان ملی پوش آرژانتینی این باشگاه گفتگو کند.
مسی بعد از اینکه از سوی باشگاه بارسلونا اجازه پیدا کرد در چین بماند و برای آرژانتین در بازی های المپیک به میدان رود، طبق توافقنامه بین بارسلونا و فدراسیون آرژانتین این بازیکن تکنیکی حق ندارد تیم ملی کشورش را در بازی های تدارکاتی همراهی کند.

آغاز کار مارادونا در تیم ملی آرژانتین در 19 نوامبر و مقابل اسکاتلند در گلاسگو خواهد بود و او اعلام کرد که برنامه ای برای سرپیچی از توافقنامه و استفاده از مسی ندارد.
مارادونا گفت: " مسی را در اختیار نداریم زیرا توافقنامه ای با باشگاه بارسلونا منعقد کرده ایم و ما نمی توانیم کسی را مجبور کنیم کاری را انجام دهد که علاقه ندارد. "

در حضور 24 ساعته وی در بارسلون، مارادونا با مسی در هتل <<پیسیچ دی گارسیا>> ملاقات کرد و به اطمینان داد که به او اعتقاد دارد و یکی از بهترین بازیکنان کشورش است.
او افزود: " من به قدرت ابتکار رومن(ریکلمه)، مسی و آگوئرو اعتقاد دارم و معتقدم آن ها با ادامه رشد خود می توانند به بهترین بازیکنان تیم ملی تبدیل شوند. "

خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا در ملاقات با باریکن پیشین باشگاه و سرمربی فعلی آرژانتین به وی خوش آمد گفت و معتقد است او درخواست زیادی از مسی نخواهد داشت.
لاپورتا در این باره افزود: " آرژانتین تصمیم بسیار خوبی گرفت. این خبر خوبی برای فوتبال، آرژانتین و بارسا است. "
" فکر می کنم اانتخاب بسیار خوبی صورت گرفته است و این یک ملاقات تاریخی بود. مارادونا و کرایف دو بازیکن مورد علاقه من بوده اند. من می دانم او از مسی محافظت خواهد کرد. "

آرین اسپورت
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”