دونگا:رونالدینهو باید در میلان بماند تا به اوج بازگردد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

دونگا:رونالدینهو باید در میلان بماند تا به اوج بازگردد

پست توسط samanrossonero »

سرمربي تيم ملي فوتبال برزيل بعد از حذف نام رونالدينيو از فهرست تيم خود براي ديدار دوستانه با تيم پرتغال گفت: سال آينده از اين بازيكن براي حضور در تيم دعوت خواهم كرد.

به گزارش خبرگزاري رويترز از ليسبون، دونگا در يك كنفرانس خبري اظهار داشت: رونالدينيو براي انجام تمرينات بيشتر در ميلان مي‌ماند و مسابقات بيشتري انجام مي‌دهد چون او قبل از بازي‌هاي المپيك پكن، به مدت چهار ماه نيمكت‌نشين بود.

وي افزود: براي او بهتر است در ميلان بازي كند تا بتواند سال آينده با آمادگي كامل به تيم ملي بازگردد.

سرمربي برزيل در ادامه حضور آمائوري در اين تيم را تضمين نكرد و تصديق كرد: او عملكرد خوبي در پالرمو داشته و اكنون نيز براي تيم مهمي مثل يوونتوس خيلي خوب بازي مي‌كند. هنوز با او صحبت نكرده‌ايم اما روزنامه ها را خوانده ام و درخواست وي براي تضمين بازي در تيم ملي فوتبال برزيل را شنيده ام. از نظر من حضور هيچكس در تيم تضمين شده نيست. تنها تضميني كه وجود دارد، نتايجي است كه مي‌گيريم.

دونگا گفت: سلسله مراتبي وجود دارد كه بايد به آن احترام گذاشته شود. من نمي توانم بازيكناني را كه خوب بازي مي‌كنند، كنار بگذارم.


منبع:ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”