****هادی ساعي از دنياي قهرماني تکواندو خداحافظي کرد****

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

****هادی ساعي از دنياي قهرماني تکواندو خداحافظي کرد****

پست توسط zadora »

هادي ساعي شنبه شب شب در آغاز رقابت هاي تکواندو قهرماني غرب آسيا در ديداري نمادين از دنياي قهرماني خداحافظي کرد.
به گزارش ايرنا، دارنده دو مدال طلا و يک مدال برنز بازيهاي المپيک در ميان مسئولان، قهرمانان و هواداران تکواندو از اين رشته ورزشي خداحافظي کرد.
ساعي در سابقه دو دهه فعاليت خود در تکواندو موفق به کسب 20 مدال طلاي بازيهاي المپيک، قهرماني جهان و آسيا شد.
قهرمان ارزنده کشورمان در گفت وگو با خبرنگاران گفت: هر ورزشکاري يک روز گام به ميادين ورزشي مي گذارد و بايد روزي از دنياي قهرماني خداحافظي کند.

تصویر 

ساعي اظهار داشت: اميدوارم جوانان قدر پيراهن ملي را بدانند و براي موفقيت ايران در عرصه هاي مختلف بين المللي تلاش کنند.
وي با تاکيد بر اينکه حداقل دو سال ديگر مي توانست در عرصه قهرماني حضور داشته باشد، افزود: بهتر ديدم که جاي خود را به ملي پوشان جوان تکواندو بدهم تا آنان موفقيت هاي اين رشته ورزشي را ادامه دهند.
ساعي در پايان سخنان خود از برگزار کنندگان اين مراسم قدرداني و اظهار اميدواري کرد که در آينده چنين مراسم هايي براي ساير قهرمانان کشور برگزار شود.
در این مراسم پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو با آرزوي موفقيت براي ساعي، افزود: او با خداحافظي در اين برهه، نشان داد كه بسيار باهوش است كه توانسته در اوج كنار بكشد. او نه تنها نايب رئيس كميته ورزشكاران آسيا است؛ بلكه عضو كميته جهاني نيز هست.
پولادگر اظهار داشت: دوست ندارم بگويم خداحافظي هادي از دنيا قهرماني، بلكه مي‌گويم مرد روزهاي سخت هميشه جاودانه است. به او پيشنهاد مي‌كنم عضويت هيئت رئيسه فدراسيون ايران را بپذيرد.
در پايان، از سوي دايسون لي رئيس اتحاديه تكواندو آسيا يك جام فيروز فام به او اهدا شد.
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

باعث ناراحتی هست که پهلوان جوانمرد و الگوی همه تکواندوکارهای ایران خداحافظی کرد...
همه ما حماسه های هادی پهلوان و قهرمان را به خاطر خواهیم داشت...
:razz: :razz: :razz: :razz:
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

پست توسط mehdi321 »

اميدوارم هادي هميشه قهرمان کاملا از دنياي ورزش خداحافظي نکنه و قهرمانايي مثل خودش رو تحويل ايران بزرگمون بده...

:AA:
«اى رهگذر هر كه هستى و از هر كجا كه بيايى مى دانم سرانجام روزى بر اين مكان گذر خواهى كرد. اين منم، كوروش، شاه بزرگ، شاه چهارگوشه جهان، شاه سرزمين ها، برخاك اندكى كه مرا در برگرفته رشك مبر، مرا بگذار و بگذر.»
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”