اینجا میلان است نه چلسی..

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

اینجا میلان است نه چلسی..

پست توسط samanrossonero »

تصویر

کارلو آنجلوتی قصد دارد تا همانند فرگوسن در باشگاهش جاودانه شود...
برخلاف باشگاه چلسی که برای رسیدن به عنوانهای نداشته شتاب زده است و هر نیم فصل مربی عوض می کند تیم میلان که سراسر افتخار و عنوان است در برابر ناکامی های کارلتو صبر پیشه کرد تا این مربی با احساس امنیت این فصل را بسیار خوب ادامه دهد...
پس از پيروزي يك بر صفر ميلان برابر "براگا" سرمربي روسونري از عملكرد بازيكنانش ابراز رضايت كرد. "آنجلوتي" بر اين باور است كه دوران تازه‌اي پيش روي روسونري قرار دارد.

نجات ميلان در ديدار جام يوفا برابر براگا تا وقت‌هاي تلف شده پايان نيمه دوم بازي طول كشيد و آن زماني بود كه رونالدينيو با شوت راه دور تماشايي خود براي ميلاني‌ها گره‌گشا شد. پيش از اين گل ميلان كه در ورزشگاه سن‌سيرو بازي مي‌كرد، در رسيدن به دروازه حريف ناكام مانده بود. بر همين اساس كارلو آنجلوتي از پيروزي دقيقه پاياني تيمش به وجد آمد.

سرمربي ميلان كه سابقه مربي‌گري در يوونتوس را نيز دارد، در وب سايت رسمي باشگاه ميلان گفت: «در اين بازي دردسرهاي بزرگي داشتيم. اما مي‌شد چنين چيزي را انتظار داشت چرا كه براگا حريفي است كه براي ما ناشناس بود.»

سرمربي روسونري براي نخستين بار در فصل جاري از تركيب كاخا كالادزه و فيليپ سندروس در قلب خط دفاعي بهره گرفت. او در پايان بازي درباره‌ي عملكرد مدافعان گرجي و سوئيسي خود گفت: «اين نخستين اجراي كالادزه و سندروس در قلب خط دفاع بود. آزموني دشوار براي آنها با وجودي كه ضرب ديدگي مختصري هم داشتند. اين بازي همان طور كه آنجلوتي فاش كرد، براي خود او هم از اهميت ويژه‌اي برخوردار بود.»

او گفت: «اكنون هفت سال است كه روي نيمكت ميلان مي‌نشينم. اين هفت سال اكنون پايان يافته‌اند. اين بازي نخستين رقابت از هفت سال آتي‌ام بود.»


منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”