پل اینس :چلسی وحشتناک است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پل اینس :چلسی وحشتناک است

پست توسط bahmanwolf »

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ٬ پل اینس ستاره سالهای نه چندان دور فوتبال انگلستان که سکان هدایت تیم بلکبرن را در دست دارد گفت :" اسکولاری عامل اصلی وحشت ناک کردن چلسی می باشد که در زمان مورینیو چلسی به این نیاز داشت"

اینس افزود:" چلسی قطعا بسیار بزرگ و وحشت ناک است ٬ زمان مورینیو آنها تجهیزات و مقام های فوق العاده ای کسب کرده اند اما بیشتر نتایج آنها ۱ بر ۰ بود و آنها بازی تدافعی را انجام می دادند . اما اکنون آنها فوتبال زیبایی انجام می دهند و از تماشای آن لذت می برند "

اینس ادامه داد :" در گذشته بازی های آرسنال و منچستر یونایتد را مشاهده می کردی اینچنین بود زیرا آنها زیبا بازی می کنند ٬ اکنون باید چلسی را نیز به آنها اضافه کرد . عده ای از تیم چلسی بسیاز دلپسند بازی می کنند .

چلسی از منچستر یونایتد و آرسنال شروع قوی تری داشت و شروع اینچنینی کار سختی است که چلسی انجام داده است . آنها می دانند که فوتبال ماشینی انجام می دادند اما با آمدن اسکولاری آنها وارد کلاس بازی جدیدی شده اند "

پل اینس در خصوص رابطه خوبش با فرانک لمپارد گفت :" فرانک از دوستان خوب من است و مطمئنا قبل از بازی با هم در تماس خواهیم بود . او قطعا مرد خطرناکی است . مردی فوق العاده که در تمام شرایط گلزنی نیز می کند ٬ چه با شوت از راه دور چه نزدیک به دروازه ٬ پس ما باید آگاه باشیم و مواظبش باشیم "

اینس همچنین در خصوص بازی تیمش مقابل شیرهای لندن گفت :" خودمان را نباید گول بزنیم ٬ تکنیک و تاکتیک پذیری بازیکنان آنها بهتر از ماست ٬ آنها بازیکنان سطح اول دنیا هستند ٬ پس ما نمی توانیم برای آنها ترسناک باشیم
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”