نارضایتی ایرانی های اوساسونا

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

نارضایتی ایرانی های اوساسونا

پست توسط samanrossonero »

اوساسونا، اوساسوناى سابق نيست، مسعود و جواد مثل روزهاى قبل با شوق و انگيزه سر تمرينات حاضر نمى شوند و جاى خالى سيگاندا هر روز بيشتر از ديروز احساس مى شود. با آمدن كاماچو، شرايط به طور كامل براى ايرانى ها عوض شده و نگاه سرمربى جديد باب ميل نكونام و شجاعى نيست. اوايل آنها فكر مى كردند كه با رفتن سيگاندا اتفاق خاصى رخ نمى دهد اما رفته رفته تفكرات كاماچو بر اوساسونا حاكم شده و نظرات او در تمرينات و بازى ها اعمال مى شود.
جواد نكونام كه در دوره سيگاندا يكى از اركان اين تيم محسوب مى شد و به همه جاى زمين سرك مى كشيد، حالا بايد مقابل دفاع بايستد و صرفا نقش دفاعى را بازى كند. كاماچو اجازه نفوذ به جواد را نمى دهد و هافبك ايرانى اوساسونا از اين محدوديت ناراضى است. جواد ميل به حمله دارد و مى خواهد كه گل بزند و آزاد باشد. نكو كه هميشه در تيم سيگاندا به عنوان بازيكن ثابت به ميدان مى رفت و هنگام تعويض ها بى تفاوت بود و مى دانست كه جاى ثابتى دارد، در ديدار يكشنبه شب مقابل اتلتيكو در دقيقه ۸۰ از زمين خارج شد تا تغييرات را با تمام وجود لمس كند البته اين نارضايتى مختص جواد نيست بلكه مسعود هم از شرايط خود ناراضى است.
شجاعى كه در روزهاى پايانى مربيگرى سيگاندا حتى به عنوان يكى از ۱۱ بازيكن اصلى به زمين مى رفت، الان كمتر و كمتر بازى مى كند. مسعود مقابل اتلتيكو كمتر از ۱۵ دقيقه به بازى گرفته شد.

ظاهرا كاماچو اعتقاد زيادى به اين هافبك تكنيكى ندارد. در مورد كاماچو گفته مى شود كه او يك مربى تدافعى است و ميل به حمله كمتر در او ديده مى شود. گذشته از اين مسائل ظاهرا كاماچو اجازه نمى دهد بازيكنان ايرانى اوساسونا زودتراز موعد به تمرينات تيم ملى بيايند و معتقد است كه بايد طبق قانون فيفا عمل شود اين در حالى است كه سيگاندا هميشه ۴-3 روز زودتر به نكونام و شجاعى اجازه مى داد تا در اردوى تيم ملى ايران شركت كنند اما كاماچو نظر ديگرى دارد. اوضاع با حضور كاماچو در پامپلونا براى ايرانى ها تعريفى ندارد و بايد ديد در ادامه شرايط چگونه رقم مى خورد. اين در حالى است كه اوساسونا با ۵ امتياز و فقط ۳ گل زده، بدترين آمار را نه تنها در لاليگا كه در اروپا دارد.منبع:ایران ورزشی
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”