آنتونیو كاسانو: اگر فوتباليست نبودم، جنايتكار مي‌شدم!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

آنتونیو كاسانو: اگر فوتباليست نبودم، جنايتكار مي‌شدم!!!

پست توسط samanrossonero »

تصویر

آنتونيو كاسانو مهاجم باشگاه سمپدوريا ايتاليا اظهار داشت: -اگر وارد دنياي فوتبال حرفه‌اي نشده بودم،الان يك جنايتكار بودم!>
آنتونيو كاسانو در بيوگرافي خود كه ‪Dico Tutto' - 'I'll Tell Everything‬ نام دارد، وقايعي از دوران گذشته خود را نگاشته و اگرچه اين كتاب تا روز ‪ ۲۹‬آبان ماه توزيع نخواهد شد، اما خلاصه‌اي از آن را منتشر كرده است.

در بخشي از اين خلاصه آمده: -آنتونيو كاسانو، پراكنده گويي را دوست ندارد. اگر آن مسابقه بين تيم‌هاي باري و اينتر نبود، الان يك دزد و قاچاقچي يا يك جنايتكار بودم. بسياري از افرادي كه مي‌شناختم جذب گروههاي تبهكار شدند اما آن بازي و استعدادي كه داشتم، مرا از چنين سرنوشتي نجات داد.>
كاسانو در ادامه نوشته است: -عادت داشتم در خيابان‌ها شرط بندي كنم. از ‪ ۱۵ - ۱۰‬تا ‪ ۲۰‬هزار لير (حداكثر ‪ ۳‬يورو) روي تيمي كه برايش بازي مي‌كردم.

احمق نبودم اما مي‌خواستم پولدار شوم.>
وي اضافه مي‌كند: -هميشه هم تيراندازي، پليس و آمبولانس براه بود. من فقير بودم و دوست دارم بگويم كه هرگز در عمرم كار نكرده ام، به خاطر اينكه اصلا كاري بلد نيستم. ‪ ۱۷‬سال در بي‌پولي زندگي كردم و ‪ ۹‬سال ميليونر بودم، بنابراين هشت سال ديگر مانده تا با هم برابر شود.>
به نوشته سايت گل، كاسانو هيچ وقت از ايجاد دردسر و جنجال ابايي نداشته و بسياري افراد هنوز مخالفت او با تيم رم و نزاع طولاني مدت با يك داور سري آ در سال گذشته را به خاطر دارند.

وي در ديدار هفته آينده سمپدوريا برابر لچه بازي خواهد كرد.

منبع:ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”