پیشنهاد جالب اینتر: 60 میلیون + آدریانو = آگوئرو

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پیشنهاد جالب اینتر: 60 میلیون + آدریانو = آگوئرو

پست توسط samanrossonero »

تصویر

باشگاه فوتبال اينترميلان ايتاليا آماده ارايه پيشنهادي ‪ ۶۰‬ميليون يورويي به علاوه آدريانو در ازاي جذب سرجيو آگوئرو از اتلتيكو مادريد اسپانيا است.

به گزارش روزنامه كوريه ره دلو اسپورت، اينترميلان به قدري براي جذب اين بازيكن مشتاق است كه قبلا با اتلتيكو مادريد تماس گرفته تا پيش از هر باشگاه ديگري با آنها به توافق برسد.

اين روزنامه مدعي شده است، ماسيمو موراتي رييس باشگاه اينترميلان نمايندگان خود را براي امضاي اين قرارداد به اسپانيا فرستاده است.

اين در حاليست كه منچسترسيتي هم براي خريد اين بازيكن ابراز تمايل كرده اما به نظر مي‌رسد پيشنهاد اينترميلان وسوسه‌كننده تر است.

ظاهرا اتلتيكو مادريد به پشنهادي كمتر از ‪ ۵۰‬ميليون يورو در ازاي آگوئرو راضي نخواهد شد از اين رو هرگونه انتقال احتمالي وي به عنوان گران‌ترين نقل و انتقال جهان، ركوردها را بشكند.

اينترميلان در فصل جاري سخت تر از هميشه موفق به گلزني شده است بنابراين ورود اين بازيكن آرژانتيني مي‌تواند به حل مشكل آنها در مقابل دروازه حريف كمك كند.
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”