دایی هنوز هم جولان می دهد، شوت‌هاي دایی كار دست مهدي رحمتي داد!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

دایی هنوز هم جولان می دهد، شوت‌هاي دایی كار دست مهدي رحمتي داد!!!

پست توسط samanrossonero »

شوت‌هاي قدرتمند و از راه دور علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران، مهدي رحمتي دروازه بان اول تيم ملي را بارها به واكنش واداشت.

مهدي رحمتي در مهار يكي از شوت‌هاي فوق‌العاده علي دايي از پشت محوطه جريمه كه اكثر آنان به گل تبديل مي‌شد، دست به واكنشي خيره‌كننده زد كه در نتيجه باعث آسيب ديدگي جزئي انگشت دست وي شد.

اگرچه از همان ابتدا نيز به نظر نمي‌رسيد كه رحمتي با آسيب ديدگي جدي روبرو شده باشد اما شوت‌هاي زيبا و غيرقابل محار علي دايي پيامي به بازيكنان تيم ملي داشت كه اگر به خوبي عمل نكنند، احتمال آن مي‌رود علي دايي خود را بار ديگر به جمع ‪ ۱۱‬مرد ملي پوش زمين سبز دعوت كند.

در ابتداي تمرين امروز تيم ملي فوتبال كشورمان، بازيكنان تيم ملي كار خود را با دويدن به دور زمين به مدت ‪ ۲۰‬دقيقه آغاز كردند و سپس در قالب دو گروه سبز و قرمز با يكديگر بازي كردند.

محمد محمدي يكي از دروازه بانان تيم ملي روز خوبي را سپري كرد. وي در چندين مورد با واكنش‌هاي به موقع از ورود چندين توپ صددرصدي به درون دروازه خود جلوگيري كرد.

پس از اتمام بازي كه نتيجه‌اش چندان مهم نبود، بازيكنان براي سرد كردن بدن‌هاي خود يك دور ديگر دور زمين سبز دويدند.

تمرين عصر پنجشنبه تيم ملي فوتبال كشورمان حدود ‪ ۳۰‬نفر تماشاگر داشت كه نكته جالب آن تقسيم شدن تماشاگران به دو گروه استقلال و پرسپوليس - تيم ملي بود بطوري كه طرفداران باشگاه پرسپوليس و تيم ملي در يك جا و طرفداران تيم استقلال در جاي ديگر نشسته بودند.منبع:ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”