رونالدوي کوچک وارد مادريد شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

رونالدوي کوچک وارد مادريد شد

پست توسط samanrossonero »

آخرين خريد تيم فوتبال رئال مادريد يک نوجوان 16 ساله برزيلي است که روز گذشته وارد پايتخت اسپانيا شد.

"براندائو" بازيکن نوجوان برزيلي که به "رونالدوي جديد" و "رونالدوي کوچک" مشهور است، روز گذشته وارد پايتخت اسپانيا شد و در تمرينات تيم دوم رئال مادريد شرکت کرد.البته حضور در اين تمرين بيشتر به صورت مقدماتي بود.
اين بازيکن سپس با سايت رسمي باشگاه صحبت کرد و درباره خود و آرزوهايش مطالبي را عنوان کرد.
براندائو اظهار داشت: رائول و پپه دو بازيکن مورد علاقه من هستند که واقعاً آنها را زير ذره بين نگاه خود دارم.
وي افزود: رائول تجربه فراواني دارد و يک الگو براي همه است. پپه نيز يک انسان خوب و بازيکني بزرگ است که پيش از اين به من کمک فراواني کرده است. او به من گفت که خيلي سخت تمرين کنم و صبور باشم.
براندائو عنوان کرد: والدبباس(زمين تمريني رئال مادريد) باور نکردني است. اينجا خارج از اين جهان است و تمرين در چنين جايي هيجان زيادي برايم دارد.
اين بازيکن نوجوان در ادامه گفت: برادرم يکبار به من گفت که مي توانم براي رئال مادريد بازي کنم. هميشه آرزو داشتم در چنين باشگاهي توپ بزنم.
براندائو در مورد ويژگي هاي خود عنوان کرد: شبيه هر فوتباليست خوب برزيلي فکر مي کنم امتياز بزرگ من مهارت، سرعت و تصورم براي بازي است، اما هنوز راه زيادي دارم تا بتوانم پيشرفت کنم.
او در پايان گفت: در حال حاضر آرزويم اين است که اولين گلم را به ثمر برسانم و مي خواهم آن را به مادرم تقديم کنم.
گفتني است براندائو از تيم دسته دومي "ريو آوه" به رئال مادريد پيوست.

منبع:برنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”