لمپارد:چرا رنگ من آبی است!(عشق به چلسی)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

لمپارد:چرا رنگ من آبی است!(عشق به چلسی)

پست توسط bahmanwolf »

قابل توجه منتقدین که میگفتن هیچ کدام از بازیکنان چلسی عاشق این تیم نیستن و فقط پول است که در چلسی حرف میزند لمپارد در حالی در چلسی ماند که اینتر پیشنهاد بالاتری از چلسی ارایه داده بود

لمپارد از اینکه به اینتر نرفته است ابراز خوشحالی کرد و امیدوار است تا تیمش در لیگ قهرمان شود

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران,با اینکه مدت زیادی است لمپارد با چلسی قرار داد 5 ساله امضا کرده است وی درباره اینکه در چلسی ماند و پیشنهاد اینتر را نپذیرفت گفت:"اینتر پیشنهاد خوبی برای خرید من ارائه کرده بود و در آن زمان من واقعا نمی دانستم چه تصمیمی بگیرم و در آن زمان مادرم هم نیز تازه فوت کرده بود و شرایط روحیه خوبی نداشتم.ولی وقتی بیشتر فکر کردم و با خانواده ام صحبت کردم دیدم که من واقعا عاشق چلسی هستم و چیزهای زیادی اینجا هست که واقعا آنها را دوست دارم و الان صد در صد مطمئن هستم که تصمیم درستی گرفتم."

لمپارد همچنین درباره قهرمانی چلسی گفت:"ما این فصل تیم بسیار خوبی داریم و من بسیار امیدوارم تا عنوان قهرمانی را کسب کنیم.به نظر من جدی ترین رقیب ما برای قهرمانی همانند سالهای گذشته منچستر یونایتد است و با توجه به عقب ماندن آنها در امتیازات ما شانس خوبی برای قهرمانی داریم."
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”