ابراهيموويچ: من هم شايسته توپ طلايي هستم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

ابراهيموويچ: من هم شايسته توپ طلايي هستم

پست توسط samanrossonero »

تصویر

زلاتان ابراهيموويچ مهاجم باشگاه اينترميلان ايتاليا براين باور است كه چيزي از امثال رونالدينيو و كاكا كم ندارد و حق اوست كه جايزه توپ طلايي بهترين بازيكن سال فوتبال جهان را دريافت كند اگرچه قهرماني در چمپيونزليگ (جام قهرمانان باشگاههاي اروپا) مهم تر است.

امسال مدعيان كسب عنوان بهترين بازيكن سال جهان (كه سابقا بهترين بازيكن سال اروپا بود)، كريستيانو رونالدو از باشگاه منچستريونايتد و ليونل مسي از بارسلونا هستند اما نه تنها ابراهيموويچ از شخص خودش براي دريافت اين جايزه حمايت كرده بلكه ماسيمو موراتي رييس باشگاه اينتر نيز وي را شايسته عنوان بهترين بازيكن سال دانسته است.

وي در گفت و گو با روزنامه اكيپ فرانسه اظهار داشت: -بدون شك من استحقاق دريافت جايزه توپ طلايي را دارم و معتقدم رونالدينيو و كاكا هيچ برتري نسبت به من ندارند. من در سطح آنها هستم و در كنار اين دو بازيكن، چندان هم بد نيستم.>

ابراهيموويچ تصريح كرد: -متاسفانه براي بدست آوردن توپ طلايي بايد قهرماني در چمپيونزليگ را داشته باشيد. اين يكي از شروط لازم براي اين مهم است.> وي در مورد برنده جايزه مذكور در سال جاري گفت: -من كريستيانو رونالدو را انتخاب مي‌كنم اگرچه در رقابتهاي جام ملتهاي اروپا بازي خوبي نكرد. اگر قرار باشد جام ملتها را معيار قرار دهيم، اين جايزه بايد به ايكر كاسياس دروازه بان رئال مادريد تعلق بگيرد.>

منبع:ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”