مسی: هر حرفي را به جنجال تبديل نكنيد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مسی: هر حرفي را به جنجال تبديل نكنيد

پست توسط samanrossonero »

تصویر

ليونل مسي به حمايت از سرمربي آلماني رئال مادريد پرداخت.

پس از يك سال حضور در تمامي رقابتهاي بزرگ و حضور در اكثر بازي‌ها، ليونل مسي اين هفته فرصتي براي استراحت بدست آ‌ورد كه به آن نياز داشت و شايسته آن بود.

به دنبال توافق ميان فدراسيون فوتبال آرژانتين و باشگاه بارسلونا درمورد حذف نام مسي براي حضور وي در ديدار دوستانه تيم ملي كشورش برابر اسكاتلند، ليونل كوچك روز چهارشنبه فرصتي بدست آورد تا در تبليغات شركت Konami ژاپن براي بازي ويديويي Pro Evolution Soccer 2009 حضور پيدا كند.

طي نشست رسانه‌اي كه در جريان اين تبليغات انجام شد، مسي درباره وضعيت خودش و باشگاه بارسلونا و همچنين مسائل مربوط به رقيب ديرينه يعني رئال مادريد صحبت كرد. وي صحبت‌هاي خود را با حمايت از برند شوستر سرمربي آلماني رئالي‌ها آغاز كرده و گفت:«شوستر كارهاي زيادي براي رئال مادريد انجام داده است و حالا برخي مي‌خواهند از دست او خلاص شوند. در حالي كه هنوز به پايان نيم فصل نزديك نشده‌ايم اين زير سوال بردن شوستر كار درستي به نظر نمي‌رسد.»

مسي هم چنين گفت:‌ «هواداران بارسلونا و رئال مادريد همواره هنگامي كه اين دو تيم چند بازي متوالي را با شکست پشت سر مي گذارند خشمگين مي‌شوند، اما بايد به خاطر دا شته باشيم كه هنوز راه درازي تا انتهاي فصل باقي مانده است.»

در ادامه اين نشست توجه همگان به ارتباط ميان مسي و گوارديولا سرمربي بارسا معطوف شد. بازيكن 21 ساله آرژانتيني بلافاصله شايعه‌هاي مربوط به اختلاف ميان خودش و گوارديولا را رد كرد و اين مساله که وي از سرمربي اسپانيايي درخواست کرده بود در تمرين بارسلونا شرکت نکرده و براي تماشاي ديدار دوستانه آرژانتين برابر اسکاتلند راهي همپتون پارک شود را تکذيب کرد.

مسي گفت: «نبايد هر آ‌نچه من مي‌گويم به يك مساله جنجال برانگيز تبديل شود. اگر بارسلونا تمرين داشته باشد من در آن حضور پيدا مي‌كنم.»

وي خاطرنشان كرد:‌ «از همان ابتدا گوارديولا همواره سعي كرده است تا شرايط مرا بهتر از پيش سازد و اين موضوع تنها به زمين فوتبال محدود نمي‌شود.»

سرانجام خبرنگاران از مسي پيرامون اظهار نظر اخير رونالدو مبني بر اين كه وي خود را برترين بازيكن جهان دانسته است پرسيدند و بازيكن آرژانتيني نيز از وارد شدن به اين بحث امتناع ورزيد.منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”