پیروزی مقتدرانه استقلال در جام حذفی مقابل داماش

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پیروزی مقتدرانه استقلال در جام حذفی مقابل داماش

پست توسط bahmanwolf »

به استقلالی های عزیز تبریک میگم این برد 8بر 1 رو مقابل داماش در جام حذفی ...خیلی ها میگفتن تیم امید داماش بوده ولی برای من فرقی نمیکنه اینا همش بهونست حالا استقلال خضیراوی .نوری .پولادی .امیر ابادی که از اول فصل بازی نکرده بودن رو گذاشته بود تازه جباری و سیاوشم نبودن حالا نیمکت ما اینا بودن .نیمکت داماش جوانانش هر چقدر هم جوان باشند دلیل نمیشه 8 بر 1 ببازن همان طور که یدانید تیم مس کرمان با مس رفسنجان 0 -1بازی را واگذار کرد و حذف شد که مس رفسنجان 1 تیم دسته 2 هست و فکر نمیکنم داماش از اون تیم ضعیفتر باشه حتی با نیمکتاش بازی کنه و این تنها 1 دلیل داره اونم حضور پر قدرت استقلال در جام حذفی و نیمکت خوب که همه ما دیدیم با نیمکت هم 8 تا استقلال زد و فاصله ای بین نیمکت و 11 تا ثابت استقلال نیست و استقلال زیبا بازی کردتیم فوتبال استقلال تهران موفق در چهارچوب رقابت های جام حذفی تیم داماش گیلان را در هم بکوبد.

این دیدار که از ساعت 14:15 در ورزشگاه آزادی آغاز شد، با برتری 2-0 استقلال تهران در نیمه نخست به پایان رسید. " آرش برهانی " در دقیقه 18 گل اول را بثمر رساند. در دقیقه 42 نیز استقلال بر روی حرکت " احمد خذیراوی " صاحب یک ضربه پنالتی شد که " آرش برهانی " آن را تبدیل به گل دوم خود و تیمش کرد.
تیم داماش گیلان در این دیدار با بازیکنان جوان و ذخیره خود به میدان آمده بود و بازی نسبتاً خوبی در نیمه اول ارائه دادند.

در نیمه دوم، استقلال تهران کاملا بازی را در اختیار گرفت. در این نیمه ابتدا " خذیراوی " در دقیقه 60 موفق شد از روی نقطه پنالتی برای بار سوم دروازه داماش را باز کند. 4 دقیقه بعد، باز هم یک ضربه پنالتی به سود استقلال اعلام شد که این بار " آرش برهانی " این پنالتی را از دست داد، اما " برهانی " دو دقیقه بعد جبران کرد و برای بار چهارم دروازه داماش را باز کرد. این پایان گلزنی تیم استقلال نبود و بار دیگر در دقیقه 68 " برهانی " دروازه داماش را باز کرد. در ادامه " امیر آبادی" نیز برای استقلال گلزنی کرد. بازیکنان جوان داماش در اولین حمله خطرناک خود در نیمه دوم توسط " سهرابی " به گل رسیدند، اما این پایان جشنواره گل این بازی نبود و " برهانی " در دقیقه 89 و " مجیدی " دقیقه 93 گل های هفتم و هشتم استقلال را به ثمر رساندند تا آبی های تهران با اقتدار به مرحله بعدی صعود کنند.

ترکیب استقلال: طالب لو، قربانی، منتظری، کوشکی، حیدری (منیعی 67)، امیرآبادی، کاظمی (مجیدی 79)، جان واریو (نوری 67)، پولادی، برهانی، احمد خذیراوی
سرمربی: امیر قلعه نویی

ترکیب داماش گیلان: لایقی فر، میلاد حادوند، عابدی، معین پرستو، رضا الماسی، سهرابی، قاسمیان، محمد سیاق، مسعود ناصحی، آقازاده، حاجتی
سرمربی: رسول حقدوست
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”