فرگوسن: بارسلونا تنها رقيب ما در اروپاست

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

فرگوسن: بارسلونا تنها رقيب ما در اروپاست

پست توسط samanrossonero »

سرمربي اسكاتلندي منچستريونايتد نسبت به شايعه‌هاي مرتبط با پيوستن كارلوس توس به رئال مادريد بي‌اعتنايي كرد.

در حالي كه رسانه‌هاي اسپانيايي به تازگي از احتمال جدايي توس از منچستريونايتد و پيوستن او به رئال مادريد خبر مي‌دهند، سرالكس فرگوسن سرمربي شياطين سرخ گفت: «من درباره علاقه رئال مادريد براي خريد توس با او صحبتي نكرده‌ام. ما به ابراز علاقه رئالي‌ها درمورد بازيكنان خود عادت كرده‌ايم!»

وي ادامه داد: «من تمام فصل مجبور بودم به رئال مادريد پاسخ بدهم چرا كه اين مساله هرگز متوقف نمي‌شود. ما بايد راجع به بازي فوتبال صحبت كنيم چرا كه براي ادامه فصل وقت زيادي براي صحبت درمورد رئال مادريد وجود دارد.»

در همين حال، فرگوسن با اشاره به اينكه بارسلونا تنها رقيب جدي آنها در رقابت‌هاي اين فصل ليگ قهرمانان اروپا است باز هم نسبت به مادريدي‌ها بي‌اعتنايي كرد.

وي گفت: «بارسلونا براي هر تيمي يك خطر بزرگ محسوب مي‌شود. ما فصل گذشته در مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان كار بسيار دشواري مقابل آنها پيش‌رو داشتيم و اين فصل آنها تحت هدايت گوارديولا و با آوردن دنيل آلوس به عنوان مدافع راست و جرارد پيكه كه از تيم ما به خدمت گرفتند تغيير كرده‌اند.»

فرگوسن در پايان گفت: «بارسلونا در اين فصل گل‌هاي كمتري دريافت مي‌كند و من آنها را در كنار باشگاه‌هاي انگليسي به عنوان بزرگترين تهديد قلمداد مي‌كند.

منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”