رافا بنیتز و ثبت یک رکورد تاریخی در باشگاه لیورپول

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

رافا بنیتز و ثبت یک رکورد تاریخی در باشگاه لیورپول

پست توسط samanrossonero »

رافائل بنیتز در دیدار امشب تیمش مقابل مارسی با شکست رکورد بیل شنکلی تاریخ جدیدی در باشگاه لیورپول پدید می آورد.

بنیتز احساس متفاوتی دارد، او می داند با پیروزی مقابل مارسی و شکست یا توقف آیندهوون مقابل اتلتیکومادرید به جمع 16 تیم برتر جام قهرمانان اروپا صعود خواهد کرد اما بنیتز می تواند در این دیدار رکورد بیل شنکلی در بازی های اروپایی را بشکند.
هر دو با لیورپول 65 بار در رقابت های اروپایی حاضر شده اند و باب پیسلی 61 بار و جرارد هولیه با 52 بازی در رتبه های سوم و چهارم قرار گرفته اند.
رافائل بنتیز از جولای 2004 در رقابت های اروپایی 38 برد، 14 تساوی و 13 باخت را کسب کرده است و 58.5% بازی هایش را با پیروزی پشت سر گذاشته است و تنها پائین تر از باب پیسلی(63.9%) و جو فاگان(73.7%) قرار گرفته است.
بنتیز در این باره می گوید: " من از رسیدن به این جایگاه احساس غرور و افتخار می کنم و امیدوارم شصت و ششمین دیدار خود در بازی های اروپایی را با پیروزی پشت سر بگذارم. "
" این تعداد بازی های اروپایی می تواند موفقیت بزرگی برای هر فردی باشد، مخصوصاً زمانی که شما در تیمی همچون لیورپول این افتخار را بدست می آوردید. "
" همچنین به این معناست که عملکرد خوبی در بازی های اروپایی داشته ام و برای باشگاه بسیار مثبت ظاهر شده ام. "
" احساس غرور می کنم، اما این بازی بسیار اهمیت دارد. می دانم یک تاریخ جدید بوجود آورده ام و آن را به خوبی درک می کنم. "
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”