کاکا: روزی در لیگ برتر انگلیس بازی خواهم کرد(انگلیس بهترین لیگ)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

کاکا: روزی در لیگ برتر انگلیس بازی خواهم کرد(انگلیس بهترین لیگ)

پست توسط bahmanwolf »

: " کاکا " یکی از اهداف منچستر سیتی، علاقه خود به لیگ برتر انگلستان را آشکار کرد و بر این باور است بهترین لیگ جهان است.

هافبک بازیساز برزیلی پنجشنبه شب در جام یوفا در ورزشگاه " فراتون پارک " مقابل پورتسموث به میدان خواهد رفت.
این بازیکن 26 ساله یکی از بهترین بازیکنان جهان است و در سال 2007 به عنوان بهترین فوتبالیست جهان شناخته شد.
" کاکا " علاقه مند است در بریتانیا بازی کند.
او به " Sky Sport News " گفت: << من می دانم اینجا بهترین لیگ جهان است.>>
<< همچنین شاید یک روز در لیگ برتر بازی کنم.>>
منچستر سیتی بعد از اینکه " روبینیو " را در تابستان به خدمت گرفت، هم اکنون در پی جذب " کاکا " دیگر ستاره برزیلی است.
" کاکا " اضافه کرد: << من دوست های زیادی در منچستر سیتی دارم، بنابراین تعدادی از بازی های آنان را تماشا کرده ام. من گاهی اوقات با روبینیو در مورد منچستر سیتی صحبت می کنم.>>

منبع: سایت تیم تاک
ترجمه: آرین اسپورت دات کام
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

كاكا فوق ستاره برزيلي ميلان اظهارداشت به بازي براي تيم‌هاي چلسي و رئال مادريد فكر مي‌كند اما هرگز از ميلان جدا نمي‌شود...

كاكا بعد از خاتمه ديدارهاي تيم ملي برزيل به ميلان بازگشته و خود را براي ديدار روز يكشنبه برابر سمپدوريا آماده مي‌كند. وي در گفت و گو با روزنامه كوريره دلا اسپورت چاپ ايتاليا اظهارداشت گاهي فكر مي‌كند كه اگر الان بازيكن چلسي يا رئال مادريد بود، اوضاع چگونه بود و در ادامه تاكيد كرد هرگز ميلان را ترك نخواهد كرد حتي مهم نيست كه چقدر درآمد داشته باشد. كاكا افزود: تعصب، تفريح و لذت مهم تر از پول است و همه مي‌دانند كه من چقدر به ميلان وابسته ام. روزي كه از ميلان بروم، وقتي است كه ديگر چنين هدف‌هايي در كار نباشد اما تا وقتي كه من و باشگاه خواست مشتركي داريم، هيچ پولي نمي‌تواند مرا وسوسه كند.مهاجم تيم ملي فوتبال برزيل تصريح كرد: رئال مادريد يكي از مهمترين باشگاه‌هاي جهان است همان طور كه چلسي است اما من به ميلان اعتقاد دارم و ليگ فوتبال ايتاليا را دوست دارم.كاكا ادامه داد: گاهي فكر مي‌كنم چه مي‌شد اگر الان در چلسي يا رئال مادريد بودم اما به محض اينكه يادم مي‌آيد من با ميلان قهرمان جام باشگاههاي اروپا و جام باشگاههاي جهان شدم، اين افكار محو مي‌شود. در تابستان امسال هر دو تيم مذكور به شدت خواهان كاكا بودند ولي او عليرغم اينكه مي‌دانست جام قهرمانان را از دست خواهد داد، ماندن در ميلان را ترجيح داد.
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

اينها جملات کاکاست:
So one day - I don't know when - it would be great to play in the Premier League.

"I have a lot of friends who are playing there, so I am watching some games.

"I speak with Robinho and Elano sometimes about Manchester City."

روزي که نميدانم کي هست خيلي جذاب خواهذ بوذ که در ليگ انگليس بازي کنم.
من دوستاني در منچستر سيستي دارم و تعدادي از بازي هايشان را مي بينم.
من در مورد منچستر سيتي با روبينهو و الانو صحبت مي کنم.

اين هم ترجمه.
انگليسيها اسم ليگشون پرمير ليگ هست که معنيش ميشه ليگ برتر و تو هر مقاله اي يک جور ازش استفاده مي کنن.
منظور کاکا ليگ انگليس بوده و هيچ جا نگفته برترين ليگ جهان.
حالا اگر هم چنین حرفی زده باشه یسک نوع تعارف محسوب میشه و تو سایت آمار و ارقام فیفا لیگ ایتالیا با 12 بار اول بودن در جهان یکه تاز هست در حالی که انگلیس 2 سال اول شده.
اگر به خاطر روبینهو بخواد بره می زفت رئال.
کاکا گفته روزي که نمي دانم کي هست مي روم و طبق گفته هاي پيشين خودش روزي هست که ميلان او رو نخواد.
به جاي دنبال کلماتي گشتن که ليگ انگليس رو بزرگ کنيد و حاشيه بسازيد به فکر فوتبال باشيد
فعلآ رم و اينتر و يوونتوس صدر نشين گروههاي خودشون هستن و ميلان 7 بار قهرمان لروپا شده و همين براي اثبات قدرت يک ليگ کافيه.
:???:
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”