ناجوانمردی‌های فوتبال را دیدم/ دیگر در خانه به تیمی باج نمی دهیم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

ناجوانمردی‌های فوتبال را دیدم/ دیگر در خانه به تیمی باج نمی دهیم

پست توسط samanrossonero »

قائم مقام باشگاه پیکان قزوین با اشاره به عملکرد قابل قبول این تیم در بازی برابر پاس همدان گفت: فوتبال در این دیدار روی بد خود را به ما نشان داد و در عین شایستگی بازی را به حریف واگذار کردیم.

میرشاد ماجدی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد شکست این تیم برابر پاس همدان گفت: در این دیدار ناجوانمردی‌های فوتبال را به عینه دیدم زیرا ما در حالی که چندین موقعیت مناسب، 14 ضربه ایستگاهی و 12 ضربه کرنر را بدست آوردیم به نتیجه نرسیدیم اما آنها از 2، 3 موقعیت خود به گل‌های برتری دست یافتند.

وی ادامه داد: در این دیدار علاوه بر از دست دادن نتیجه، ایمان حیدری، محمد محمدی و سعید لطفی را به علت مصدومیت از دست دادیم که این سه تعویض اجباری تاثیر بسیاری در نتیجه نگرفتن تیم ما داشت.

قائم مقام باشگاه پیکان قزوین با بیان اینکه فشردگی مسابقات در عملکرد بازیکنان این تیم تاثیر منفی گذاشته است، اظهار داشت: ما در دقایق پایانی آن مسابقه با اخراج معمار، مصدومیت حیدری و نداشتن تعویض، با 9 بازیکن به بازی ادامه دادیم اما بازهم موقعیت گلزنی داشتیم.

ماجدی در پایان گفت: بدون شک در مسابقات جام حذفی و لیگ برتر دیگر در قزوین به هیچ تیمی باج نمی دهیم و با کسب امتیازات کامل دیدارهای خانگی، قطعا به روند حضور خود در جمع سه تیم بالای جدول ادامه می دهیم.

مهر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”