**پروند مرگ قایقران لرستانی در مرحله رسیدگی قضایی است**

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

**پروند مرگ قایقران لرستانی در مرحله رسیدگی قضایی است**

پست توسط samanrossonero »

مسئول هیئت قایقرانی استان لرستان گفت: در حال حاضر پرونده مرگ مرضیه باباعباسی، قایقران لرستانی در مرحله رسیدگی قضایی قرار دارد.

مسعود مختاری در گفتگو با خبرنگار مهر در خرم آباد، اظهار داشت: پس از مرگ این بانوی قایقران لرستانی پرونده دادخواستی از سوی خانواده وی تنظیم شد که در حال حاضر در یکی از شعب دادگستری تهران در دست پیگیری است.

وی با تاکید بر اینکه طولانی شدن مراحل رسیدگی به این پرونده به دلیل تحقیقات وسیع طبیعی است، ابراز امیدواری کرد: به زودی رای دادگاه در مورد پرونده مرگ این قایقران لرستانی اعلام شود.

مسئول هیئت قایقرانی استان لرستان با اشاره به فعالیت های فدراسیون قایقرانی در زمینه مرگ مرضیه باباعباسی، تصریح کرد: علاوه بر پیگیری های خانواده این قایقران لرستانی موضوع از طریق قسمت حقوقی این فدراسیون نیز در حال پیگیری است.

مختاری همچنین از برگزاری مسابقات قایقرانی یادواره مرحومه باباعباسی طی ماه گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره این ورزشکار لرستانی با شرکت 11 تیم در تهران برگزار شد که لرستان نیز در این رقابت ها عنوان سوم را از آن خود کرد.

مهر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”