خداداد عزيزي از زندان آزاد شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

خداداد عزيزي از زندان آزاد شد

پست توسط Mil@d »

هورا اسپرت : ديروز در بازي دو تيم پيام خراسان و فجر سپاسي شيراز که در مشهد برگزار شد بار ديگر چهره فوتبال حرفه اي روي ديگري از خود را نشان داد .

قاسم محمدي خبرنگار شيراز در حالي که بر روي تخت بيمارستان خوابيده بود تعريف ميکند به اتفاق سرهنگ جعفري و سردار رفاعيت در جايگاه نشسته‌بودم و با دوگوشي همراهم اخبار بازي را به روزنامه‌ها مي‌دادم.
خداداد در طول بازي بي‌ادبي‌هاي زيادي مي‌كرد و زماني كه بازي تمام شد دوستان من صلوات فرستادن كه ظاهرا باعث دلخوري خداداد شد. زماني كه صحبت كردنم با تلفن تمام شد خداداد گفت همين آقا بود و شروع كرد به كتك زدن ...
زماني كه صحبت كردنم با تلفن تمام شد خداداد گفت: همين آقا بود و شروع كرد به كتك زدن من به اتفاق شخصي به نام عصمتي و بازيكن خارجي تيمشان .
محمدي گفت : فكر كنم حدود 15 ، 16 نفري بودند. باور كنيد دقيقا شبيه مسابقات كشتي‌كج بود. از 25 رديف بالا من را زدند تا داخل زيرزمين و زماني كه روي زمين مي‌افتادم تازه كار اينها شروع مي‌شد. من پايم را به نرده‌ها قلاب كردم تا به زمين نيافتم. باور كنيد فقط امام رضا من را نجات داد.
وي در خصوص اظهارات عزيزي درباره درگيري گفت : متاسفانه خداداد مدعي شده كه من فحاشي كردم كه اين حربه‌اي بيش نيست. بعد از پايان ماجرا من را به بيمارستان امدادي بردند و بعد از سيتي‌اسكن متوجه شدم براي سرم اتفاقي نيافتاده. اما مادرم در شيراز دچار حمله قلبي شد و به بيمارستان قلب الزهرا شيراز منتقلش كردند.
در بيمارستان كه بودم دادستان مشهد و رئيس دادگاه با من تماس گرفتند تا جوياي حالم باشند.
در همان حال افشين پيرواني با من تماس گرفت تا خداداد را ببخشم و من هم به او گفتم به خاطر تو و براي اينكه ثابت كنم ما خبرنگاران مرد هستيم فقط خداداد را بخشيدم اما از آن دو نفري كه اسمشان را آوردم حتما شكايت مي‌كنم.
وي گفت : شنيده‌ام خداداد با وثيقه 5 ميليوني و دو سند به قيد ضمانت آزاد شده البته در بيماستان كه بودم خداداد به آنجا آمد و گفت: براي گرفتن رضايت نيامدم، براي عذر خواهي آمدم چون ما تو را به نا حق زديم.
در حال حاضر به بيمارستان مركزي شيراز آمدم تا ادامه مداوايم را اينجا انجام دهم. دست راستم تحرك ندارد اما پزشك گفته با چند جلسه فيزيوتراپي برطف مي‌شود. اما اگر همان موقع مي‌دانستم خداداد چه حرفهايي زده شايد رضايت نمي‌دادم.
وي تاكيد كرد: از شكايت خود صرف نظر مي‌كنم تا به عزيزي بفهمانم كه مرد هستم اما او را به امام رضا(ع) واگذار مي‌كنم. محمدي در خصوص وضعيت سلامتي‌اش گفت: كوفتگي زيادي در بدنم ايجاد شده است و از ناحيه سر هم احساس درد مي‌كنم اما به گفته پزشكان مشكلي از اين بابت وجود ندارد.
به گفته مسوول بخش اورژانس بيمارستان امدادي مشهد، حال عمومي قاسم محمدي مناسب است و در معاينات پزشكي تاكنون مشكلي ديده نشده است اما به دليل اينكه جراحت وي از ناحيه سر بوده است، بايد به مدت 24 ساعت در بيمارستان بستري باشد

[External Link Removed for Guests]
  بی  
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

پست توسط awaks »

غزال تيز پاي چندسال پيش حالا شده..............................متاسفم،همين
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: saboonat- kazamon
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 62 بار
تماس:

پست توسط alenkita »

عزيزي ديگه شورش رو در آورده.
بايد کلا از فوتبال محرومش کنند
منم کورش
شاهنشاه هخامنشی ، آزاده ای از ایران فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی کردن به خاک سپارند
تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”