پرافتخارترین تیم های اروپا در بحران...

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پرافتخارترین تیم های اروپا در بحران...

پست توسط samanrossonero »

تصویر

تصویر


تیمهای میلان و رئال مادرید که به ترتیب با 7 و 9 بار قهرمانی اروپا پرافتخارترین تیمهای جهان هستند در بحرانی مشابه گرفتار شده اند.
این هفته هر دو تیم با نتیجه مشابه 3 - 1 به ترتیب به ختافه و پالرمو باختند.
تیم میلان و عملکرد مسئولین این تیم بحث برانگیز است.
در حالی که فصل گذشته با عدم درایت مربی خود یعنی کارلو آنچلوتی به یک تیم معمولی تبدیل شده بودند این فصل هم با همین مربی کار را آغاز کردن تا پس از چند پیروزی خفیف در سری آ باز روند نزولی و تساوی و شکست های پیاپی آغاز شود.
مسئولین میلان که با آنچلوتی رابطه صمیمانه و دوستانه ای دارند تیم میلان را مثل یک شرکت بازرگانی اداره می کنند و هرکس که دلشان بخواهد بر سر کار می آورند و شخص بی مصرفی مثل آنچلوتی را با وجود ناکامی های زیاد سر کار و منصب مربیگری نگه می دارند.
در حالی که رقبای میلان مثل اینتر و یوونتوس در حال صعود و بالا کشیدن خود هستند میلان در حال اسکی روی دامنه سری آ و سقوط به پایین است.
بازیکنانی مثل کاسییاس که دیشب کاملآ درمانده شده بود و امثال کاکا و رونالدینهو که بهترین بازیها را ارائه می دهند تاوان چه را می دهند؟
سیستم درخت کریسمس آنچلوتی؟
این سیستم در بهترین شرایط پیروزی با حداقل گل زده را به ارمغان می آورد در حالی که اینتر و یوونتوس هر دو 4-4-2 بازی می کنند و سیستم درخت کریسمس 4-3-2-1 هست و سیستمی کاملآ دفاعی.
جالبتر اینجاست که آنچلوتی خالی از شعور در هر بازی چه مقابل تیم های بزرگ چه تیم های کوچک و چه در بازی هایی که شدیدآ نیاز به پیروزی دارد با همین ترکیب دفاعی کار می کند.
متاسفم.
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”