رونالدو: توپ طلا، رويايي بود كه به حقيقت پيوست

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

رونالدو: توپ طلا، رويايي بود كه به حقيقت پيوست

پست توسط bahmanwolf »

كريستيانو رونالدو بعد از دريافت عنوان بهترين بازيكن سال جهان گفت: كسب اين جايزه در ‪ ۲۳‬سالگي باور نكردني است، چون از شروع فوتبال حرفه‌اي ام تنها چند سال سپري شده است.

به گزارش سايت گل، شايد انتخاب رونالدو به عنوان برنده جايزه توپ طلايي يا همان (‪ )Ballon d'Or‬به خاطر عملكرد درخشاني كه فصل گذشته در جريان قهرماني منچستريونايتد در ليگ برتر انگليس و جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا داشت، زياد هم دور از باور نبود.

اين ستاره پرتغالي امروز (سه شنبه) با ‪ ۴۴۶‬امتياز در رقابت با ليونل مسي و فرناندو تورس توسط مجله فرانس فوتبال عنوان بهترين بازيكن سال جهان را به خود اختصاص داد.

كاكا بازيكن برزيلي تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا سال گذشته در اين راي گيري ‪ ۴۴۴‬امتياز به دست آورد و انتخاب شد.

رونالدو ضمن ابراز خوشحالي از پيوستن به جمع بهترين بازيكنان فوتبال گفت:
رقابت با بازيكنان بزرگي مثل مسي و تورس و حتي ژاوي فوق‌العاده بود. همه اين بازيكنان مي‌توانستند برنده باشند با اين حال از اينكه من انتخاب شدم، خيلي خوشحالم.

وي در ادامه از هم تيمي هايش به خاطر نقشي كه در موفقيت او داشتند تشكر كرد و افزود: بايد از تمامي هم تيمي هايم تشكر كنم. هرگز از اينكه اين جايزه را نتوانم بگيرم، نگران نشدم چون از فصل خوبي كه سال گذشته داشتم، مطمئن بودم.

رونالدو اظهار داشت: اين يكي از شادترين روزهاي زندگي من است. كساني كه مرا مي‌شناسند يا با من زندگي كرده‌اند مي‌دانند كه كسب اين جايزه آرزوي من بود. اما از فردا صبح در تمرينات همان بازيكني خواهم بود كه هميشه بوده ام.

رونالدو بعد از اوزه بيو و لوييس فيگو، سومين بازيكن پرتغالي است كه موفق به دريافت عنوان بهترين بازيكن سال جهان توسط مجله فرانس فوتبال مي‌شود.

فرنس فوتبال اخيرا نام اين جايزه را به بهترين بازيكن سال جهان تغيير داده است.

منبع:ایرنا
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”