**با مشاغل دوم بازیکنان فوتبال ایران آشنا شوید**

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

**با مشاغل دوم بازیکنان فوتبال ایران آشنا شوید**

پست توسط samanrossonero »

- نکونام در راه واردات عطر و پوشاک

جواد نکونام هافبک ملي پوش تيم اوساسونا . خوش پوشي و خوش تيپي ، هم مي تواند براي آدم دردسر ساز شود و هم کارساز، فعلاً که براي جواد بدجوري کارساز و پولساز شده و جواد در امر واردات عطر و پوشاک فعاليت خوبي دارد. ضمناً آقا جواد به اتفاق چند تن از دوستانش يک شرکت توليد پوشاک و لوازم ورزشي تاسيس کرده است.

2- نکيسا رستوران دارد!

روح لطيف نيما نکيسا ، او را وارد عرصه هنر کرده و آنطور که شنيده ايم بزودي کاست سنگربان سابق تيم ملي روانه بازار موسيقي خواهد شد. البته فعاليت غير ورزشي نکيسا فقط به هنر و موسيقي ختم نمي شود . نيم خان با همکاري پدرش اداره يک رستوران سيک و مدرن را در خيابان فراهاني برعهده دارد. خوش تيپي نيما باعث شده کار و کاسبي اش بگيرد.


3- گل محمدي صاحب يک آرايشگاه مجهز

يحيي گل محمدي ، از آن دست فوتباليست هايي است که همواره دور حاشيه را خط کشيده و بي سر و صدا به زندگي و کار خود مشغول است . او به همين چند روزه شهرت و قدرت دلخوش نکرده و اداره يک آرايشگاه مجهز به نام هنر پرشيا را بر عهده دارد. ضمن اينکه آقا يحيي در امور خيريه نيز پيشقدم است و آنطور که شنيده ايم هزينه يک موسسه خيريه را تامين مي کند.

4- باقري ، بازرگان فرش !

کريم باقري ، هافبک صاحب نام تيم پرسپوليس ، که زماني فوتبالش هم مثل فرش شهرش زبانزد عام و خاص بود در کنار شوت زدن و دويدن و پاس دادن در زمين چمن در امر صادرات فرش و ارز آوري براي کشور تجربه و تبحر بالايي دارد. کريم خان همراه پدر همسرش يکي از تجار معروف فرش ايران و به خصوص تبريز در دنياست!

5- برومند ، پرستاري شايسته براي دوقلوها

پرويز برومند ، دروازه بان سابق تيم استقلال از وقتي خداوند يک جفت دو قلوي تپل و کاکل زري به وي عطا کرده ، هر کاري که داشت کنار گذاشت و مراقبت و مواظبت از پويا و پارسا و کمک به بانو ، اولويت اصلي اين دروازه بان پر سرو صداي استقلال شده تا همسرش هم بتواند به تدريس و آموزشش برسد. دوستان پرويز مي گويند ، خانه داري و بچه داري او حرف ندارد!

6- تجارت تهران در قبضه دايي

علي دايي ، سرمربی تیم ملی ایران همانطور که در زمين سبز عناوين و رکوردهاي ملي و بين المللي را تصاحب کرده ، در زمينه سودآور اقتصادي سرمايه گذاري هاي کلاني انجام داده است . مشارکت در ساخت يک شهرک توريستي در اطراف چالوس ، مالکيت چندين فروشگاه و گالري کفش و لباس در مراکز خريد يوسف آباد ، منيريه ، ميدان محسني و ميلاد نور و همچنين اداره موسسه توليدي پوشاک ورزشي دايي ، مشغله هايي است که بعد از فوتبال ذهن دايي را به خود مشغول کرده است.

7- نيکبخت پوشاک توليد مي کند !

عليرضا نيکبخت واحدي ، هافبک تیم پرسپولیس بيشتر از آنکه به فکر آينده اش باشد ، به تيپ و مد و ظاهرش مي رسد و فرصت چنداني براي پرداختن به امور تجاري ندارد . البته گويا به تازگي شم تجاري نيکي هم تقويت شده و شنيديم وي در يک موسسه توليد پوشاک مشارکت و سرمايه گذاري کرده است. البته حالا که او به ليگ امارات رفته و عضو تيم الوصل شده ، بيشتر از اينها مي تواند به فکر آينده اش باشد.

8- خداداد مسلط در تجارت جهاني !

خداداد عزيزي ، همانطور که در زمين فوتبال تند و تيز است ، در عرصه تجارت نيز يد طولايي دارد و به قول معروف زير و بم کار را مي داند . خداداد علاوه بر مالکيت يک گالري طلافروشي در خيابان کريم خان زند ، صاحب يک شرکت توليد قطعات يدکي اتومبيل در سنگاپور نيز هست و در دبي هم سرمايه گذاري هاي خوبي انجام داده و فعلاً او تنها رقيب علي دايي است.

9- خانه داري هنر کنوني برهاني

آرش برهاني ؛ مهاجم استقلال هنوز آنقدر سرمايه ندارد که بتواند کار و کاسبي راه بياندازد ، اين جوان کرماني فعلاً خدمت مقدس سربازي خود را مي گذراند و به اتفاق برادرش در تهران زندگي مي کند. البته خودش مي گويد خانه داري اش معرکه است و کار دومش همين است.

10- پژمان در آستانه آپارتمان سازي !

پژمان نوري ، هافبک تيم پرسپولیس پسر ارشد خانواده اي است که املاک زيادي در شمال دارند اما پژمان علاقه اي به کشاورزي و زمين داري ندارد. از قرار معلوم پژمان هم نان را در ساخت و ساز مي بيند. او قصد دارد در قطعه زميني که در اختيارش است ، آپارتمان سازي کند البته در فصل بهار! در اين مدتي هم که بيکار بوده سرش با خواهرزاده اش و مراقبت و پرستاري از او گرم بوده ، مثل اينکه پژمان خان در رشته پرستاري استعداد بسيار خوبي دارد!

11- کعبي براي خودش ارباب است

حسین کعبي ، هافبک ملي پوش تيم سایپا هم سود و پول را در صنعت پر رونق خريد و فروش ملک و ساخت و ساز ديده است . آنطور که خود حسين مي گفت او چند باب مغازه و منزل دارد که با اجاره و رهن آنها کاسبي کوچکي براي خودش دست و پا کرده است.

12- سر و کار منصوريان با کامپيوتر !

عليرضا منصوريان ، هافبک سابق استقلال ، دو سال حضور در آلمان و فوتبال ماشيني و حساب شده ژرمن ها ، حسابگري علي منصوريان را هم تقويت کرد ، به طوري که اين بازيکن مارک هايش را در بازار پر رونق کامپيوتر سرمايه گذاري کرد. اگر خريدار قطعات و لوازم کامپوتر هستيد ، حتماً سري به فروشگاه منصوريان واقع در چهار راه ولي عصر بزنيد.

13- جمشيدي گالري عطر و ادکلن دارد

پژمان جمشيدي ، هافبک تيم فولاد خوزستان علاوه بر اينکه بعد از چندين سال تحصيل در رشته عمران هنوز موفق به اخذ مدرک نشده و دائماً به خاطر پاس کردن واحدهاي درسي دنبال اساتيد خود است ، بخشي از وقتش را هم در گالري عطر و ادکلن فروشي اش که در کرج واقع است ، مي گذراند.

14- هاشمي نسب در فکر افتتاح پيتزافروشي

مهدي هاشمي نسب ، مدافع بازيکن پر شر و شور سالهاي گذشته استقلال و پرسپوليس حالا به يک بازيکن بي حاشيه و آرام تبديل شده و حسابي به فکر آينده خود است . واردات لوازم آرايشي و بهداشتي آقا مهدي را راضي نکرده و حالا او قصد دارد يک پيتزافروشي داير کند ، البته اينکه کجا و با کي هنوز معلوم نيست ، اما احتمالاً يکي از پر رونق ترين پيتزافروشي هاي تهران از آن گلزن ترين مدافع فوتبال ايران خواهد شد.

15- خانه داري شغل اول رهبري فرد!

بهروز رهبري فرد ، دوست جدا نشدني هاشمي نسب هم مثل او خود را به کلي از جار و جنجال فوتبال کنار کشيده و به بازيکني آرام و سر به زير تبديل شده . دوستانش مي گويند که اين از ثمرات ازدواج بوده ، چون علاوه بر اخلاق ، خانه داري بهروزخان هم به نحو

بي سابقه اي بهتر شده . راست و دروغش به عهده خود بهروز اما گويا خانه داري تنها شغل رهبري فرد بعد از فوتبال است!

16 – اکبري شغل نان و آب داري دارد

به نظر مي رسد ، شم اقتصادي فوتباليست ها خيلي بالاست . چون يدا... اکبري هم مثل بعضي از همقطارانش ، سرمايه اش را در کار ساخت و ساز ساختمان که سود کلاني هم دارد ، به کار انداخته است. خدا کند معماري يدي هم مثل فوتبالش ظريف و خوب باشد.

17- پيرواني سهامدار جورابان

افشين پيرواني ، سرمربی فعلی پرسپوليس ، حتماً تاکنون پيراهن و پوشاک ورزشي با مارک جورابان را ديده ايد ! حتماً هم مي دانيد بخشي از سهام اين شرکت معتبر توليد پوشاک ورزشي متعلق به افشين خان است. البته مشارکت در توليدي جورابان يکي از مشغله هاي پيرواني است و مدافع شيرازي سرخپوشان يک گالري پوشاک و کفش ورزشي هم در ميدان محسني دارد.

18- کاويانپور ، نمايشگاه دار اتومبيل

حامد کاويانپور ، هافبک سابق تيم پرسپوليس بعد از بازگشت از امارات و حضور مجدد در پرسپوليس ، يک مدرسه فوتبال تاسيس کرده که همه امکانات و سهام آن متعلق به خودش است. در کنار آموزش فوتبال به نونهالان علاقمند ، آقا حامد ، در کار خريد و فروش اتومبيل هم فعال است و اتفاقاً اتومبيل هاي لوکس و گرانقيمتي هم در دست و بالش دارد.

19- بختياري زاده فعال در کار مسکن

سهراب بختياري زاده ، مدافع سابق استقلال تهران اين روزها در اهواز سرش را با خريد و فروش ملک و مسکن گرم کرده است و گويا از درآمدش هم بسيار راضي است اما اينکه آقا سهراب اين زمين ها را در اهواز مي فروشد يا تهران يا جاي ديگر ، اطلاع دقيقي نداريم.

02- استيلي با پيرواني شريک است

حميد استيلي ، دستیار سابق افشین قطبی در بخشي از سهام شرکت توليدي جورابان شريک است اما اينکه چند درصد از سهام شرکت توليدي جورابان شريک است اما اينکه چند درصد از سهام متعلق به حميدخان است ما بي اطلاعيم . ضمن اينکه حميدخان در امر تجارت وادرات کالا هم کم و بيش فعاليت دارد اما انگار حميد در فوتبال با افشين شراکتي ندارد چون استيلي اغلب ذخيره است.

12- پيتزافروشي برزگر غوغا مي کند

محمد برزگر ، هافبک مورد غضب واقع شده تيم پرسپوليس در عرصه کار و فعاليت غير ورزشي ، بسيار کوشاست . محمدآقا در خيابان گيشا يک پيتزا فروشي شيک و پررونق دارد و فعلاً عطاي فوتبال را به لقايش بخشيده است. بخصوص که او روي نيمکت خوابش گرفته

22- خطيبي ورزشگاه مي سازد!

رسول خطيبي ، مهاجم آذري تيم ملی ایران آنقدر به فوتبال و توپ و تور علاقه دارد که حتي سرمايه گذاري هايش هم يکجوري به فوتبال و ورزش ربط پيدا مي کند . مهاجم تبريزي سپاهان ، از دو سال پيش پروژه ساخت يک مجموعه ورزشي را در تبريز آغاز کرده و نظارت بر چگونگي انجام کار اين مجموعه و تامين هزينه هاي آن مهمترين مشغله خطيبي بعد از فوتبال است.

32- کاظميان بساز و بفروش

جواد کاظميان ، هافبک سابق پرسپوليس به رغم سن و سال کمش ، مانند همشهريانش اهل حساب و کتاب است و از همين حالا به فکر آينده است، جواد بعد از 6 ماه حضور در ليگ امارات و عقد قرارداد 300 ميليوني با پرسپوليس ، همه سرمايه ارزي و ريالي اش را در امر ساخت و ساز ساختمان ، صنعت پر رونق امروز به کار انداخته است. آقا جواد يک معمار تمام عيار است!

42- سيد عباسي مهندس راه و ساختمان

داود سيد عباسي ، هافبک سابق استقلال و پرسپولیس خودش اصرار دارد که مهندس راه و ساختمان است ! با رفيق فابريک و هميشگي اش فراز فاطمي ، راه مي روند و ساختمان ها را مي بينند ! اما گذشته از شوخي ، کار و کاسبي ثابت و دائمي ندارد و فقط گاهي از دبي جنس وارد مي کند. مي گويد وقت ندارد به امور ديگر بپردازد و فوتبال بيشتر وقتش را گرفته است! حالا خودتان قضاوت کنيد داود تاجر است يا بيکار يا خانه دار !

25- دين محمدي ، کاسب در ميلاد نور

چندين سال حضور در استقلال و سابقه حضور دو ساله در فوتبال باشگاهي آلمان ، گذشته از تجربيات فني و حرفه اي فراوان براي سيروس خان ، از لحاظ مادي هم براي هافبک سابق استقلال سودآور بود. سيروس ، سرمايه اش را که هم ريالي است و هم ارزي در کار توليد پوشاک به کار انداخته و يک موسسه توليد پوشاک را اداره مي کند . البته يک باب مغازه در پاساژ ميلاد نور و در جوار هم قطاراني چون ميناوند ، پيرواني و دايي نيز از ديگر سرمايه گذاري هاي جناب سيروس خان است که در آن به عرضه پوشاک ورزشي مي پردازد . البته ما نمي دانيم که آيا 40 ميليون توماني که از پگاه گرفته هم جزء اين سرمايه گذاري ها بوده يا آقا سيروس آن را در کار ديگري به کار انداخته است؟


منبع:دنیای فوتبال
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه 10 آذر 1386, 5:59 pm
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

خيلي جالب بود.

نشون ميده فکرشون کار مي کنه و در 10 سال فوتبلشون جمع ميکنن براي تا آخر عمر.

ولي مجتبي محرمي گنه داره تو يک خونه 40 متري زندگي ميکنه.

مثل محرمي زيادن.

........ ::ss
  بی  
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”