**میلان،ببرهایی در قفس آنچلوتی**

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

**میلان،ببرهایی در قفس آنچلوتی**

پست توسط samanrossonero »

حالا کاکا حق دارد به منچستر سیتی یا رئال برود.
حالا هواداران حق دارند به ورزشگاه نیایند.
نام این تیم باید عوض شود.
این میلان نیست.
تیمی که تعصب و فداکاری در آن مرده و بازیکنانش مثل آب خوردن به حریف پنالتی می دهند.
تیمی که مربی بی شعور و کم عقلی مثل آنچلوتی روی نیمکت خود دارد باید کاکا را واگذار کند تا این ستاره در قفس تاکتیکهای بی خردانه این مردک خالی از شعور و ترسو حبس نشود.
مربی ای که فکر می کند تیم ارثیه پدری اش است و هرجور که می خواهد آن را اداره و ارنج می کند.
میلان باخت و حقش باخت بود.
من از شکست ناراحت نیستم چون اگر پیروز می شدیم حق لاتزیو خرده می شد و بی عدالتی محض حاکم می شد.
من از بازی بد و ضعیف و اعصاب خرد شده رونالدینهو و کاکا و دیدا و سندروس عصبانی هستم که این 4 بازیکن از جان و دل بازی کردند اما منطقه ای که مربی کم خردشان برایشان تعیین کرده بود و سوتی های هم تیمی های بی تعصب شان آنها را درمانده کرده بود.

**
تیم فوتبال لاتزیو با شکست میلان به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا(کوپا ایتالیا) راه یافت.

دو تیم میلان و لاتزیو در چهارچوب مرحله یک هشتم نهایی کوپا ایتالیا در ورزشگاه " سن سیرو " به مصاف هم رفتند که بعد از 120 دقیقه تلاش تیم فوتبال لاتزیو با برتری 2-1 به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کرد. در این دیدار ابتدا " آندری شوچنکو " در دقیقه 78 میلان را پیش انداخت اما " ماریو زاراته " مهاجم آرژانتینی لاتزیو در دقیقه 87 از روی نقطه پنالتی دروازه میلان را گشود تا دو تیم در پایان نود دقیقه به تساوی یک بر یک دست یابند. اما با شروع وقت اضافه این دیدار، " پاندف " گل دوم لاتزیو را وارد دروازه " دیدا " کرد. بعد از این گل تلاش شاگردان " آنچلوتی " نتیجه ای در بر نداشت تا میلان خیلی زود از رقابت های کوپا ایتالیا کنار برود.
ضمن اینکه " امرسون " هافبک برزیلی میلان در دقیقه 66 با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

مکالمه آنچلوتی و گالیانی شنود شد!!!

پست توسط samanrossonero »

هیچ خبری از تغییر مربی نیست و حتی آنچلوتی رو به خاطر نتایج ضعیف مواخذه نمی کنند.
با هم رفیق هستند و بعد از باخت زنگ می زنن به آنچلوتی می گن : (( کارلو بابا چه می کنی؟ باز که باختی.یه کاریش بکن که این هوادارا عصبانی میشن ها.بازیکن مازیکن نمی خوای در حد 35 تا 40 سال که دور هم باشیم؟))
آنچلوتی میگه: ((سلام.چطوری آدریان؟حالت چجوره؟بزار عصبانی بشن.2تا بادیگارد دیگه می گیرم.من باید این سیستم درخت کریسمس رو رو بازیکنای بدبخت و هوادارای عصبانی میلان امتحان کنم تا نتیجه بده از اینجا برم.نه دستت درد نکنه.فقط توتی و فیگو و رائول رو بگیر که رو نیمکت احساس غریبی نکنم 4 تا همسن خودمم رو نیمکت باشن.مواظب خودت باش.راستی!!بازی بعدیمون با کی هست؟کی هست؟))!!!!!!!
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”