كالدرون: اخراج شوستر به هيچ وجه منطقي نيست

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

كالدرون: اخراج شوستر به هيچ وجه منطقي نيست

پست توسط samanrossonero »

تصویر

رئيس باشگاه رئال مادريد از علاقه اين باشگاه نسبت به جذب يك بازيكن كناري خبر داد.

شايد اين روزها مدام صحبت از بحران مالي جهاني باشد اما اين مساله سبب توقف رئال مادريد از پول خرج كردن در زمستان امسال و تلاش براي تجديد قواي تيمي كه پراز بازيكنان آسيب ديده است، نمي شود.

آنها توانستند "كلاس يان هونته لار" مهاجم هلندي آژاكس را جذب كنند و رئيس باشگاه رئال مادريد به روزنامه ماركا گفت كه رئالي ها اين بار به دنبال جذب يك بازيكن كناري هستند.

رامون كالدرون به روزنامه اسپانيايي گفت: «هونته لار بازيكني است كه آژاكس تابستان امسال در ازاي فروش او 40 ميليون يورو درخواست كرده بود، سرمربي تيم هم اعتقاد داشت كه او بازيكن خوبي است و اكنون او را جذب كرده ايم. او براي ما يك بازيكن كليدي محسوب مي شود و مهمترين دليل اين مساله آسيب ديدگي رود فان نيستلروي است.

كالدرون ادامه داد: «تصميم گيري در مورد جذب بازيكن برعهده مربي است و اكنون به دنبال يك بازيكن كناري هستيم. همه تلاش خود را براي جذب اين بازيكن تا پيش از آغاز نيم فصل دوم ليگ در تاريخ 4 ژانويه انجام مي دهيم.»

كالدرون كه احتمال خريد "كريم بنزما" بازيكن جوان ليون را رد نكرد، يادآور شد: رئالي ها به دنبال بازيكني هستند كه بتواند در ليگ قهرمانان اروپا بازي كند.

وي همچنين با اعلام راي اعتماد به "برند شوستر" سرمربي باشگاه، آسيب ديدگي هاي متوالي رئال مادريد را عامل اصلي عدم پيشرفت اين تيم دانست.

وي گفت: «پس از قهرماني در ليگ و ثبت ركوردهاي جديد، اخراج سرمربي به هيچ وجه منطقي نيست. ما در موقعيت بدي قرار داريم كه به هيچ وجه منطقي در آن ديده نمي شود و اكنون به نظر مي رسد كه "ديارا" آماده بازي كردن است. همه چيز براي ما به مشكل تبديل شده و اين مساله عملكرد تيم را تحت تاثير قرار مي دهد اما، من به مربي اعتماد دارم.»

منبع: ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”