قلعه‌نويي: راه قهرماني استقلال هموار شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

قلعه‌نويي: راه قهرماني استقلال هموار شد

پست توسط bahmanwolf »

امير قلعه‌نويي بعد از پيروزي در برابر ابومسلم گفت: اين سه امتياز راه قهرماني ما را هموار كرد.
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران بعد از پيروزي دو بر صفر تيمش در ورزشگاه ثامن مشهد در جمع خبرنگاران افزود: تماشاگران اين ديدار و بينندگان تلويزيوني از يك بازي زيبا لذت بردند و انصافا ابومسلم هم در مقابل ما خوب ظاهر شد.

وي ادامه داد: ما از نقاط ضعف ابومسلم شناخت كافي را داشتيم و با استفاده از همين شناخت خود به گل رسيديم.

قلعه‌نويي تاكيد كرد: بازي با ابومسلم يكي از سخت‌ترين بازي‌هاي ما در ليگ برتر بود.

قلعه‌نويي با تشكر از وحيد طالب‌لو گفت: طالب‌لو روز بسيار خوبي داشت و واقعا عالي عمل كرد. هر چند كه من از بعضي بازيكنانم گله دارم كه قدر مو قعيت‌ها را ندانستند.

وي وضعيت داوري اين بازي را مطلوب ارزيابي كرد و گفت: داور سوت آن چناني نزد كه در نتيجه تاثير داشته باشد. هر چند كه بازي بسيار فيزيكي را هم شاهد بوديم.

وي ضمن تشكر از باشگاه ابومسلم و هيات فوتبال خراسان گفت: شرايط براي برگزاري اين بازي مهيا بود و با وجود بارش سنگين برف، زمين بازي بسيار مساعد و مطلوب بود و ابومسلم هم مثل هميشه فيزيكي و قدرتي بازي كرد.

وي با بيان اين مطلب كه ما حرفه‌اي‌تر بوديم و پيروز شديم، گفت: كسب اين سه امتياز كمك زيادي به ما در مسير قهرماني مي‌كند.

قلعه‌نويي با بيا اين مطلب كه ديدار استقلال و ابومسلم يك بازي سرعتي بود، گفت: در ليگ امسال چنين بازي را نديده بودم و واقعا بازي بسيار ديدني بود.

سرمربي استقلال در رابطه با تقابل خود و حجازي و در پاسخ به اين سوال كه حضور خود در استقلال و ناصر حجازي در ابومسلم به عنوان دو پيشكسوت استقلال را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟ گفت: من نه پيشكسوت هستم و نه محبوب اما، حجازي از بزرگان استقلال است و اگر امروز هم او را مي‌ديدم مطمئن باشيد كه به سمتش مي‌رفتم.

وي در پاسخ به سوال خبرنگاري كه آيا با وي آشتي مي‌كرديد؟ گفت: ما اصلا با هم قهر نيستيم كه بخواهيم آشتي كنيم و من و ناصر حجازي هيچ مشكلي با هم نداريم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران درمورد صحبت‌هاي سعيد خاني كاپيتان تيم فوتبال ابومسلم در پايان بازي گفت: سعيد خاني از رفتار يكي از بازيكنان استقلال شكايت داشت كه مطمئن باشيد اين موضوع را پيگيري كرده و نتيجه‌ي آن را به "خاني" خواهم گفت، چرا كه معتقدم خاني يكي از بهترين هافبك‌هاي ايران و بازيكن با اخلاقي است.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به اين سوال كه آيا باشگاه استقلال قصد جذب "اولروم" مهاجم ابومسلم را دارد؟ گفت: من بارها گفته‌ام كه ما به فكر تقويت خط حمله خود هستيم كه در اين ميان گزينه‌هاي زيادي وجود دارد و اولروم هم يكي از گزينه‌هاست. همانطور كه بسياري از بازيكنان ما مورد توجه تيم‌هاي ديگر ليگ برتري هست.

منبع:ایسنا
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”