خسرو حيدري: شايد در آينده به پرسپوليس رفتم!!!!!!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

خسرو حيدري: شايد در آينده به پرسپوليس رفتم!!!!!!!!

پست توسط samanrossonero »

خسرو حيدري، هافبك تيم فوتبال استقلال پس از پيروزي 2 بر صفر تيمش برابر ابومسلم در هفته هجدهم ليگ برتر كشور گفت: فكر مي‌‏كنم استقلال امروز مستحق پيروزي بود و خوشحالم كه توانستيم با ارائه يك بازي خوب و جوانمردانه ازموقعيتهايمان استفاده كنيم و به سه امتياز مسابقه دست يابيم.

خسرو حیدري افزود: ابومسلم تيم خوبي نشان داد و پس از آنكه گل اول را به اين تيم زديم، فكر نمي‌‏كرديم فشار حملات اين تيم تا اين حد افزايش يابد. ما در ضد حملات اين فرصت را داشتيم تا خيلي زودتر به گل دوم و حتي گل‌‏هاي ديگر دست يابيم. در مجموع تيم ابومسلم در نيمه دوم به مراتب بهتر از نيمه اول بازي كرد و خدا را شكر مي‌‏كنم كه نيم فصل دوم را با موفقيت آغاز كرديم.

وي ادامه داد: نقطه ضعف تيم ابومسلم بي‌‏تجربگي بازيكنان جوان اين تيم بود اما در سوي ديگر همين بازيكنان با دوندگي خود تلاش كردند برابر استقلال نمايش قابل قبولي را به اجرا بگذارند. به طور يقين در ادامه مسابقات بازي‌‏هاي به مراتب بهتري را از خود بر جاي خواهند گذاشت.

هافبك تيم استقلال اضافه كرد: به‌‏طور يقين انجام مسابقات ليگ برتر در فاصله كمتر از چهار روز فشار زيادي را روي بازيكنان وارد مي‌‏سازد، علي الخصوص بازيكناني كه نود دقيقه براي تيمشان به ميدان مي‌‏روند اما چاره‌‏اي نيست و بايد در هر مسابقه براي موفقيت تيم با جان و دل بازي كنيم. من هم از ابتداي مسابقات ليگ برتر تلاش كردم براي تيم استقلال يك مهره مثمرثمر باشم و خوشحالم كه كادر فني از من رضايت دارد.

حيدري گفت: هدف تيم استقلال كسب عنوان قهرماني در مسابقات ليگ برتر است و بازيكنان هم قسم شده‌‏اند با تلاش خود و تدابير مربيان به اين مهم دست يابند تا هواداران پس از قهرماني در جام حذفي شاهد قهرماني تيم محبوبشان در ليگ برتر باشند.

وي با اشاره به احتمال حضورش در اردوي تيم ملي‌‏ عنوان داشت: من به عنوان يك بازيكن همواره تلاش كرده‌‏ام در مسابقات ليگ برتر با ارائه بازي‌‏هاي قابل قبول نظر كادر فني تيم ملي را به سوي خودم جلب كنم اما در نهايت اين علي دايي است كه از بين شايسته‌‏ها بازيكناني را به اردوي تيم ملي فرا مي‌‏خواند.

حيدري كه سابقه بازي با پيراهن ابومسلم را دارد در پايان گفت:من در اولين حضورم در مسابقات ليگ برتر با پيراهن ابومسلم به ميدان رفتم. تيم‌‏هاي پيكان و پاس از جمله تيم‌‏هاي من در گذشته بوده است، در حال حاضر هم در تيم استقلال هستم و شايد در آينده به تيم پرسپوليس رفتم!

منبع: ایلنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”