**(( نصيرزاده: گل پرسپوليس آفسايد بود ))**

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

**(( نصيرزاده: گل پرسپوليس آفسايد بود ))**

پست توسط samanrossonero »

كارشناس داوري فوتبال گفت: گل ابراهيم توره در شرايط آفسايد به ثمر رسيد وكاملا مردود بود.

هوشنگ نصيرزاده در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در دقيقه 7 مسابقه بازيكنان تيم سايپا، علي كريمي را با گرفتن متوقف كردند ،اما داور اين صحنه را خطا نگرفت تا كريم باقري به تلافي آن در دقيقه 8 روي ابراهيم صادقي خطا كند و يك اخطار بگيرد.
وي افزود: در دقيقه 16 مجيد ايوبي با يك ضربه به صورت نيكبخت بازيكن پرسپوليس مي‌توانست حداقل يك كارت زرد بگيرد اما رحيمي مقدم از اين كار پرهيز كرد.
در دقيقه 22 ابراهيم توره در موقعيت كاملا آفسايد يك گل غيرقانوني به ثمر رساند كه اين اولين اشتباه حسين نجاتي در سال 87 است. البته او دومين اشتباه خود را نيز در نيمه دوم مرتكب شد كه يك كرنر واضح را براي سايپا اعلام نكرد.
اين كارشناس داوري ادامه داد: در دقيقه 35 شريفي نسب يك تكل خشن روي بازيكن پرسپوليس زد كه داور مسابقه آن را سوت نزد. در كل در نيمه نخست رحيمي مقدم به وظايف قانوني خود عمل نكرد.
نصيرزاده در خصوص نحوه قضاوت در نيمه دوم گفت: در دقيقه 88 عليرضا نيكبخت با ضربه كف پاي راست خود به بدن بازيكن سايپا بايد اخراج مي شد اما بدن اين بازيكن مانع ديد داور و تماشاگران تلويزيوني شد. در مجموع بايد بگويم رحيمي مقدم كه هفته گذشته بهترين داور ليگ بود در اين هفته قضاوت متوسطي ارائه كرد و وظايف خود را به درستي انجام نداد.منبع:فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”