مجلس به دنبال کشف پشت پرده قرارداد قطبی است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

مجلس به دنبال کشف پشت پرده قرارداد قطبی است

پست توسط bahmanwolf »

رییس کمیته تربیت بدنی مجلس با انتقاد از نوع قرارداد سرمربی سابق پرسپولیس خواستار برخورد شدید سازمان تربیت بدنی با عاملان عقد این قرارداد بحث برانگیز شد.

حجت الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده، رییس کمیته تربیت‌بدنی مجلس درباره‌ بحث‌های مطرح شده‌ درباره‌ مبلغ قرارداد "افشین قطبی" و حاشیه‌های پیرامون این اتفاق، گفت:" اگرچه باشگاه پرسپولیس در ظاهر خصوصی است ولی همه می‌دانند که بیشتر کمک‌های مالی این باشگاه از طرف دولت صورت می‌گیرد. این گونه قراردادها علاوه بر تخلفات مالی بیانگر مشکلات مدیریتی و ضعف‌های فرهنگی است. مجلس نسبت به این مسایل بی‌تفاوت نخواهد بود."

وی در ادامه توضیح داد:" ما دنبال این هستیم که اتفاقات اخیر در مورد باشگاه پرسپولیس را کشف کنیم. گرچه مساله قرارداد قطبی در همه رسانه‌ها منعکس شده؛ ولی فعلا سندی دال بر این مسایل به طور دقیق پیدا نشده است."

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس هم‌چنین درمورد مضروب شدن یک خبرنگار در جریان دیدار مقاومت سپاسی شیراز - پیام مشهد متذکر شد:" کار بسیار زشتی اتفاق افتاده است. شرم‌آوراست که یک خبرنگار به طور ناجوانمردانه مصدوم و مضروب شده است. قطعا این مساله توجیهی ندارد. کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال به تنهایی برای صدور حکم کافی نیست و می‌طلبد که دستگاه قضایی نیز اقدام به صدور رای کنند. این مساله جنبه شخصی و عمومی دارد و نباید به سادگی از آن گذشت."

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجلس از علی‌آبادی درخواست کرده که به صورت حضوری درباره اتفاقات اخیر پاسخگو باشد. سپس مجلس روی این مساله تصمیم‌گیری خواهد کرد. قرار بود در طول هفته جاری علی‌آبادی به مجلس بیاید که موکول به هفته‌ آینده شد. قدر مسلم، مجلس این مسایل را فراموش نمی‌کند.


منبع:شبکه ایران
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”