حكم "خداداد" صددرصد عادلانه و منصفانه است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

حكم "خداداد" صددرصد عادلانه و منصفانه است

پست توسط bahmanwolf »

رييس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: راي صادره درباره بازي پيام خراسان و مقاومت سپاسي با در نظر گرفتن معيارهاي خداوند، عدالت و تحقق انضباطي در ميادين ورزشي صادر شده است.

مجتبي شريفي پس از صدور حكم حاشيه ديدار پيام خراسان و مقاومت سپاسي در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار كرد: تا قبل از ساعت 10 صبح امروز هيچ يك از اعضاي كميته انضباطي در مورد احكام صادره به جمع‌بندي نرسيده بودند و خدا را شكر ساعت 10 صبح امروز راي را با در نظر گرفتن ملاك‌هاي خداوند، عدالت و تحقق انضباطي در ميادين ورزشي صادر كرديم.

وي افزود: بايد واكنش خداداد و همراهان او را نسبت به اين حكم ديد. نفس حضور در درگيري و نفس خشونت در ورزش و تكرار اين مساله با توجه به اينكه امنيت ميادين را مخدوش مي‌كند خلاف است و رايي كه كميته انضباطي صادر كرده صددرصد عادلانه و منصفانه است.

شريفي در پاسخ به اين سوال كه آيا خداداد عزيزي مي‌تواند به اين حكم اعتراض كند گفت: خداداد پس از اين كه حكم به او ابلاغ شد به مدت چهار روز مي‌تواند به اين حكم اعتراض كند و ما حكم را پس از اين كه اعلام كرديم يك نسخه از آن را در اختيار خداداد قرار خواهيم داد.

وي افزود: در حكمي كه براي خداداد صادر شده تنها او را از تيم‌داري و گرفتن سمتي در تيم‌هاي فوتبال محروم كرده و محروميت او شامل منع از حضور در ورزشگاه‌ها نمي‌شود.

رييس كميته انضباطي در پاسخ به اين سوال كه آيا در صورتي كه قاسم محمدي از شكايتش انصراف مي‌داد خداداد مورد بخشش قرار مي‌گرفت،‌ به ايسنا گفت:‌ بر اساس آ‌يين‌نامه انضباطي در مطالبات مالي اگر شاكي شكايتش را پس بگيرد مي‌توان حكمي صادر نكرد اما در موارد تخلفات انضباطي چه شخص شاكي راضي باشد يا خير محكوميت باقي مي‌ماند. بنابراين حتي اگر خبرنگار هم از شكايتش انصراف مي‌داد حكم در مورد خداداد عزيزي صادر مي‌شد.


منبع:ایسنا
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”